Wpis z mikrobloga

to co proponuje konfa jest równie populistyczne jak hasełka po i PiS, prawda? A w sumie nawet bardziej bo postulaty konfederacja są niewykonalne.


@SomberDark: to źle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@noway321 wy to macie problemy xD wystarczy oddać głos na nic nie znaczący PSL i po sprawie, dwie pieczenie na jednym ogniu...

Głos nie oddany na PiS i Konfe - Jest
#!$%@? wykopków z prawicy i lewicy - Jest

( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@noway321: gdzie można zostać tym płatnym trollem? Chętnie będę wrzucał wpisy odradzające głosowanie na tych faszystów za hajs. Przyjemne z pożytecznym.
Symbol oblężonej twierdzy mocno.
  • Odpowiedz
Jednak i tak sądzę, że koalicja KO+Konfa ma większą rację bytu niż PiS+Konfa.


@m4cias: czekam aż do konfiarzy dojdzie że wszystko co faktycznie oferuje konfederacja oferuje również PiS (ok do dużej części dotarło dawno #mimowszystkoduda) i z KO się nie dogadają
  • Odpowiedz
Schemat jest ten sam, wzrost/utrzymanie się poparcia dla #konfederacja po sondażu.


@noway321: Jeszcze wczoraj jakiś kuc dumny wrzucał sondaże, gdzie było 10% poparcia dla Konfy, w zeszłym tygodniui były takie z 7-8%, a niby było już 15%. Ale jak się łapiesz na przedwyborczy spektakl tych łosi to gratuluję xD
  • Odpowiedz
wysyp płatnych troli z PO czy Lewicy


@noway321: a te trolle są teraz z nami w pomieszczeniu?

Spamowałem internet dla Korwina kiedy nowokuce wymieniały się kartmi YuGiOh i krążkami z Beyblade. Z czasem zacząłem zauważać, że dziadek się mocno odkleja, jego wejście do PE nic nie wniosło, a jak zaczeły się roszady i z wolnościowców została tylko nazwa, a całe struktury przejęli narodowcy i foliarze, to nie tylko przestałem ich popierać,
  • Odpowiedz
@noway321: Pokaz tych platnych troli z PO czy Lewicy. W ogole jaki Lewica mialaby interes w placeniu za atakowanie Konfy jak to sa niewymienne elektoraty. Predzej platne trole lewicy atakowalyby PO, bo to jest ich rywal o elektorat, a nie konfe xD
  • Odpowiedz
Ja wiem że liczycie na socjal od pana Tuska czy tam Kaczora, ale to się skończy.


@noway321: no dokładnie tak było, każdy kto nie lubi konfederacji to: leń, lewak, nierób, wspominałem już o leniu?, liczy na socjal, darmozjad, był już nierób?
  • Odpowiedz
@noway321: Żadna partia mnie nie przekonała. Gdybym miał 15 lat to bym się nabrał na te populistyczne hasełka konfy ale żeby być dorosłym i głosować na konfe to trzeba mieć #!$%@? w głowie. Jeszcze ta koalicja z Pisiorami xDDDD

Gdyby była koalicja konfy z PO to bym już chętniej zagłosował bo wtedy lewica z tymi feministycznymi wysrywami by odpadła
  • Odpowiedz
A w sumie nawet bardziej bo postulaty konfederacja są niewykonalne.


@SomberDark: no tak obniżenie podatku jest niewykonalne ale za to dziesiątki miliardów na waloryzację 500+, babciowe itp to już wykonalne xD
  • Odpowiedz