Wpis z mikrobloga

@noway321

Schemat jest ten sam, wzrost/utrzymanie się poparcia dla #konfederacja po sondażu. I jest wysyp płatnych troli z PO czy Lewicy. Zapytasz takiego na kogo głosować to ci odpowie najczęściej na każdego byleby nie konfederacje. Ja wiem że liczycie na socjal od pana Tuska czy tam Kaczora, ale to się skończy. #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka


Wysyp płatnych trolli z peło, lewusów, neur0pków i tym podobnych zwierząt jest tu od czasu jak Konfederacja zaczeła
Ja wiem że liczycie na socjal od pana Tuska czy tam Kaczora, ale to się skończy.


@noway321: Skończcie z tym #!$%@? kłamstw k0nfiarskie boty. W Polsce nie ma żadnego socjalu bezwarunkowego a wskaźniki zatrudnienia, bezrobocia i dochodów rozporządzalnych rosną od 2015 z przerwą na gównianą pandemię cały czas mimo, że jest 500+. Do książek nieuki.
@noway321: byku, ale przecież wy zawsze tak macie xd co jakiś czas zrywy, że konfie rośnie poparcie i tej siły już nie zatrzymacie itd., a potem przychodzą wybory i trzymacie się kurczowo progu xd
popatrz chociażby na poprzednie wybory parlamentarne - tak samo, grafiki ze wzrostem poparcia postowane co 10s, feta przed wynikami i myyyyk 6% gdzie skłócona i równie fanatyczna lewica miała ponad dwa razy tyle poparcia xd
Zapytasz takiego na kogo głosować


@noway321: jako pełnoletni Polak powinieneś sam to ogarnąć. Zadając takie pytanie, raz że plujesz reszcie współobywateli w ryj, dwa że pokazujesz się, jako roszczeniowy bachor, który domaga się populistycznych obiecanek od polityków, bo jak nie to będzie tu Rosja i katolicki Taliban, elo. Wybory polegają na utrzymaniu tego kraju mniej więcej w pionie, a nie na zaspokojeniu waszych gówniarskich fantazji, karmionych przez dziadzia-nieroba w muszce i
@noway321 ale Mentzen powiedział że socjal nadal będzie, 500+ i inne gówna zostają, podatków nie obniży, może je uprości, ale sam nie wie jak, bo gada puste frazesy, ale gdy się chce konkretów to już nie jest tak wygadany jak na swoich przygotowanych tiktokach. Zusu nie zlikwiduje, bo to przecież żart, chce koalicji z pisem, jeszcze to mocne powiązanie z kościołem. Co wy w nim widzicie poza pustymi tiktokami?
@noway321: Polska nigdy nie będzie normalnym krajem na wzór krajów skandynawskich, my jesteśmy jednak jak Rosjanie - przekonani o wyższości własnego modelu cywilizacyjnego nad zgniłym zachodem, który umiera już 100 lat (i jakoś umrzeć nie może)
@noway321: Jakich płatnych trolli? Czy ty nie rozumiesz, że Konfa, która ma skrajne poglądy i 10% poparcia, będzie miała mnóstwo przeciwników w internecie? I naprawdę myślisz, że chodzi o socjal? I że Konfie chodzi o ekonomię? Jak 2/3 ich składu to brauniści i narodowcy, dla których najważniejsza jest wielka polska katolicka? Sympatie antyukraińskie i antyunijne? I że to właśnie nam przeszkadza?
@noway321: czemu NIE zagłosuje na Konfederacje
- nie wierzę, że ich postulaty gospodarcze są w stanie zrealizować z którą z partii czyli PO/PiS. Choć same postulaty w znacznej większości popieram.
- nigdy nie oddam głosu na partie ortodoksyjno-katolicką. Mamy XIX a nie średniowiecze. Książka z krzyżykiem nie będzie mi mówić jak mam żyć.
- wiele postulatów LGBTąęść+- jest #!$%@?.. ale systemowe gardzenie Konfy ludźmi o innych poglądach seksualnych to upośledzenie. Nie