Wpis z mikrobloga

#sprzedam #katowice #tychy i okolice. W związku z tym że biorę się za remont swojego starego pokoju to zebrałem do kupy rzeczy które mi się już do niczego nie przydadzą a wciąż działają i wolę je sprzedać za równowartość dwóch kebabów niż wyrzucać bo może komuś jeszcze posłużą są to różne kabelki micro,mini usb przejściówka z usb-c do usb i jakieś 2 usb huby marketowe, są też 4 myszki i 2 klawiatury bezprzewodowe wraz z odbiornikami i bateriami, zestaw 7x pendrive (1x64 2x32 i 4x16) które bardzo w swoim czasie lubiłem gubić stąd też tyle ich znalazłem w zakamarkach szafy, jest też mój laptop x czasów szkolnych (HP Presario CQ 61) w którym matryca jest podejrzanie rzułta ale gdzieś na forum hp pisze ze trzeba taśmę do ekranu wymienić i to rozwiązuje problem, nie zmienia to faktu ze laptop ten nadaję się do przeglądania internetu czy grania w kulki przez przeglądarkę, bateria trzyma z godzinę przy odtwarzaniu filmu na yt, jest ładowarka. jest tez druga ladowarka ale nie mam pojęcia do czego (POLION LSN1950333-029) 2 kable hdmi, 10m kabla do internetu RJ45, kamerka internetowa i dyktafon którym wykłady nagrywalem, jakieś tam pudełka po grach jak ktoś lubi zbierać (5 części Call od duty i battlechest). Są tez do wzięcia głośniki 2.0 Fenda R25BT kupione były 3 lata temu w xkomie czy innym Komputroniku wiec gwarancji już nie ma, na koniec telewizor LCD 32 panasonic viera (L32C3E) telewizor dobrze sprawdzi się dla osoby starszej bo przy porównaniu go do innych nowszych tv w domu to ten drze *izde na wbudowanych głośnikach niemiłosiernie.
BetaTesterTwojejStarej - #sprzedam #katowice #tychy i okolice. W związku z tym że bio...

źródło: temp_file.png8544855035177469494

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz