Wpis z mikrobloga

  • 0
@Koscieey: ta? A skąd to info
Ogólnie to on twierdzil ze znalazl robote i jakis tam sens zycis znalazl bo gadal o buddyzmie
Ale z drugiej strony dla niego dobrs robots to mogla byc cieciówa+czesto przecpancy zaczynaja wierzyc w karme
  • Odpowiedz
@WnukUrbana Mówił mi koleżka ( też ćpa ponoć więc podobne towarzystwo co rogal), że go spotkał tam z rok temu i podobno naćpany i przeżarty już mocno był. Ktoś też pisał albo tu na tagu albo na jakimś forum ,że też go tam widział naćpanego więc moim zdaniem to prawda ale nie potwierdzę w 100 %. Na zdjęciu o którym mówisz to widać że jakiś chudy nienaturalnie więc wg mnie coś jest
  • Odpowiedz
@WnukUrbana Zresztą jakby rogal był ogarnięty to jakby nawet na siłę coś nagrywał to by się z tego utrzymał ( nawet jakby gówno wypuścił), więc wg mnie albo poszedł siedzieć albo ćpanie grube.
  • Odpowiedz
  • 1
@Koscieey: w sumie może tak być
Co do tego nagrywania to on nie podchodził do tego zarobkowo więc może nic mu nie jest
Ale zgadzałoby się,że przećpał się więc wierzy w te buddystyczne teorie i dalej lata na mefedronie bo jak nawijal nigdy go nie rzucisz
Tak samo jest z tym ak47 raperem co byl dosc wrazliwy i od cpania calkiem odplynal w teorie spiskowe
  • Odpowiedz
@WnukUrbana Ogólnie z takiej patologii o której nawija rogal ciężko jest wyjść wg mnie. Imo najlepsze jest to ,że rogal który przez postronne osoby co raz posłuchają jest uważany za patologie ( w kontekscie muzyki) to w sumie w większości utworów krytykuje używki ( w tym narkotyki) i nie zachęca do brania. A te wszystkie pseudoraperki dla nastolatek w tych swoich nutkach hip-hopolo to właśnie promują alko, narko i patole xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Koscieey: no ta bo rogal faktycznie je brał i zna tego skutki a te bananowe dukacze h0ja z tym mieli wspólnego i pajacują
Fazi w dissie na cypisa twierdził że on nie ćpa w ogóle a w tych wysrywach same wiesniackie teksty o cpaniu
  • Odpowiedz
  • 1
@Koscieey: no tak czy srak fajnie jakby rogal wrócił bo już się na to nastawiłem po tym poście czerwina ale pewnie h0y z tego będzie
Dobrze że można starych płytek posłuchać
  • Odpowiedz
@WnukUrbana No Fazi to akurat tak z dupy się do rogala nagrywał , w dziwki dragi lasery utworze to zawsze jak Fazi wjezdza to bekę cisnę, można by go wyciąć i niech sam rogal tam leci xd
  • Odpowiedz