Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Już drugi raz w przeciągu roku, kiedy facet mówi mi coś o uczuciach w moim kierunku, a okazuje się, ze chce tylko zaliczyć.
Nie, nie byli to faceci spoza mojej ligi. Usłyszałam nawet w obu przypadkach od osób 3, że jestem dla nich za ładna.
Ehhh, jak żyć XD?
#tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@dzkeson: okej, Scherlock, pytanie było inne. Nie popierasz, a jednak popierasz. sam się typie gubisz w tym co mówisz, współczuję wszystkim laskom z którymi masz do czynienia. Tacy jak ty to osoby zaburzone i tylko przenosicie to na nie, bo sami nie potraficie sobie poradzić w inny sposób, niedorozwinięte małpy
@dzkeson: Nagle was boli kiedy nazywa się rzeczy po imieniu? Wasze curvienie doprowadza do tego, że laski nie chcą spotykać się z facetami w ogóle
Bo promujecie zaburzony obraz myślenia faceta i normalizujecie podbijanie ego ilością zaliczonych lasek, muszę Cię zmartwić, to nie jest normalne
@Tiamante:
Tylko że laski się spotykały i będą spotykać a problem jest z tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że nie widzisz problemu jak większość tu opisuje twoje rówieśniczki kiedy postępują identycznie wtedy jakoś nie robisz gówno burzy
@DestroyersPL: przecież u jednej strony i u drugiej curvienie jest curvieniem, ale to wy normalizujecie to dlatego, że podbijacie sobie ego, a laski tutaj w większości przypadków prowokują was właśnie przez to, że to normalizujecie,
to nie ze mną jest problem tylko z tym, że w tych czasach brakuje ludziom szacunku do drugiej osoby i do siebie
@Tiamante
Nie po prostu ty generalizujesz i nie dostrzegasz faktu, że model randkowania zmienił się i nie wygląda jak 20 lat temu czy w czasach naszych rodziców.
Teraz randki nie polegają na spotykaniu się z jedną osobą na wyłączność, a na spotykaniu się z jak największą ilością tych osób i wybraniem tej najlepszej partii.
Dlatego jeżeli podczas spotkania zrobisz coś, co niekoniecznie mi się spodoba, czy to w zachowaniu czy w poglądach,
No i dlatego się nie dogadamy, bo to jest uprzedmiotowienie człowieka, a, że postępuję w inny sposób i obracam się w zupełnie innym towarzystwie niż tinderowe lale, ba nawet nie mam tindera, po prostu nie odnoszę się do tego, bo tego nie znam z życia codziennego i analogicznie, może wy je właśnie przyciągacie, więc co jest nie tak? XD Czyżbyście mieli za mało do zaoferowania?
Odnosząc się do całej dyskusji, moje pytanie