Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Już drugi raz w przeciągu roku, kiedy facet mówi mi coś o uczuciach w moim kierunku, a okazuje się, ze chce tylko zaliczyć.
Nie, nie byli to faceci spoza mojej ligi. Usłyszałam nawet w obu przypadkach od osób 3, że jestem dla nich za ładna.
Ehhh, jak żyć XD?
#tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: Opinia osób trzecich na temat twojego wyglądu ma naprawdę małe znaczenie. Patrząc, że te osoby to pewnie twoje koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do reszty to, że facet mówi coś o uczuciach może oznaczać milion rzeczy. Proponowali związek, czy tak powiedzieli, że jesteś spoko. Bo jak nie było żadnej propozycji związku a spotykaliście się tak po prostu to jak widać dla nich było to zwykle
@mirko_anonim: Tak, za ładna, na pewno :) może jeszcze zbyt mądra, inteligentna, fajna.

Jakby na SERIO tak uważali to by się BALI podejść, a co dopiero proponować seks.

Powiem więcej. Mogliby zaproponować długą znajomość, a seks byłby tylko jej zwieńczeniem. Raczej woleliby Cię zaklepać do związku.

Tak jest zawsze gdy widzi się kogoś NAPRAWDĘ fajnego. I wtedy ma się go na codzień. I seks 100x.

A jak tylko zaliczyć RAZ to
Już drugi raz w przeciągu roku, kiedy facet mówi mi coś o uczuciach w moim kierunku, a okazuje się, ze chce tylko zaliczyć.


@mirko_anonim: Tacy są po prostu faceci, szczególnie polacy, ale w sumie na całym świecie. Świniak powie wszystko, żeby tylko wsadzić. A później się dziwią, że się nimi gardzi, wykorzystuje i traktuje przedmiotowo. Sorry faceci sobie na to po prostu zasłużyli. A Ty anonimko nie wierz w nic co
✨️ Autor wpisu (OP): Nie, to nie moje koleżanki i uwaga, płeć męska, więc pudło.
Na ulicy większość facetów się ze mną ogląda.
Specjalnych wad w charakterze też nie mam, więc kompletnie nie rozumiem zasypywania kogoś komplementami i deklaracjami a potem taki gong XD


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
A później się dziwią, że się nimi gardzi, wykorzystuje i traktuje przedmiotowo. Sorry faceci sobie na to po prostu zasłużyli.


@Dimea: Oczywiście. Ja który tak nigdy nie robiłem zasłużyłem sobie na traktowanie przedmiotowe bo inny tak robi.

Inteligentna to ty nie jesteś. Szkodliwa - znacznie. Lecz się.

Chcesz sprawdzić intencje? Niech wyda pięć stówek za restaurację dla Ciebie


I do tego wyrachowana materialistka stosująca przemoc ekonomiczną. Lecz się ponownie zaburzeńcu zamiast
@mirko_anonim: kobiety odkrywają, że prawdziwą atrakcyjność u kobiet nie definiuje to ilu bolców chce je przelecieć tylko to ile osób chce się z nimi związać.

Widocznie zbyt mało jesteś w stanie zaoferować facetom z którymi się spotykasz i widzą w Tobie tylko dziurę. Przystojni faceci mają bardzo duże branie, czemu mieliby rezygnować z pukania tinderówek i związać się z Tobą? XD
mam dla Ciebie zła wiadomość. To że inni faceci z ktorymi rozwijasz jakies relacje widzą w Tobie tylko opcje fwb jest Twoja wina. Może wybierasz typ bzykaczy? Może tolerujesz zachowania których tolerować nie powinnaś? Może ignorujesz zachowania których nie powinnaś ignorować a uznać za czerwone flagi i zakończyć znajomość? Rada na sponsoring faceta na 500 zł nietrafiona według mnie. Bardziej sprawdzi się czy jest słowny i punktualny. Umowil się na kawkę z
@dzkeson: A wy co takiego macie do zaoferowania poza k*tasem? Jak można ocenić co ktoś ma do zaoferowania tak naprawdę nie znając drugiej strony, bo nie rozumiem takiego p**rdolenia xD To ile lasek zaliczasz nie definiuje tak naprawdę nic, poza większym prawdopodobieństwem, że Twoja przyszła laska zarazi się od ciebie jakims gownem, nie wiem czy to fajne, to raczej świadczy o mocnej niedojrzałości emocjonalnej xD
Anonim (nie OP): Większość facetów ogląda się za wszystkimi, które nie ważą 120kg+, a i tutaj są wyjątki. Wynika to choćby z faktu że większość nie rucha w ogóle, nawet ci w związkach czy małżenstwach (chyba że są chadami), więc mniej lub bardziej świadomie szukają "okazji" wszędzie. A wam od tego wywala samoocenę w kosmos.