Wpis z mikrobloga

Mirki co trochę przeglądają aktualne telefony - co byście polecili do 2500 ? ew. trochę więcej .

wcześniej żona miała iPhone ale dla się namówić na zmianę. zależy jej żeby telefon po prostu dobrze działał (typowy użytkownik telefonu - rozmowy, komunikatory , YouTube , tiktok i czasem przeglądnie neta) i robił ładne zdjecia - tak jak iPhone.

wstępnie szukałem i wybrałem pixela 7. czy jest coś ciekawszego w tych wymaganiach czy nie ma co dalej szukać ?

#smartfony #iphone #android #apple #smartfon
  • 8
@Ciapaty: Jeżeli priorytetem są zdjęcia to w tej cenie tylko Pixel, ewentualnie S21FE (S22 jak do 3000 pociągniesz). Są też OnePlusy, ja miałem 3 kolejno, ale w tym roku przerzuciłem się na Pixela 6 Pro. Na pewno jeżeli chodzi o zdjęcia to poziom Iphona (żona ma 12pro wiec mam porównanie).
@OneNightInTokyo: W oficjalnym obrocie PL to S23 jest za 4000zł, można kupić za te nieco ponad 3000zł, ale pytanie jaka wartość gwarancji (bo nie ma gwarancji producenta a tylko sprzedawcy). Chociaż trzeba uczciwie przyznać, że z Pixelami też tak u nas jest póki co, dlatego lepiej kupić w jakimś bardzie zaufanym sklepie pokroju komputronika czy xkomu. Ja Pixela kupiłem bo moim OP 8T padło gniazdo ładowania, ale kupowałem od samego OP
@OneNightInTokyo: Fakt, akurat widze jakiś różowy w promo sprzedany przez Amazon, w to już można iść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są też inne w tej cenie, ale jakiś turecki sprzedawca z Wiednia z 5 recenzjami słabo mnie przekonuje ( ͡ ͜ʖ ͡)