Wpis z mikrobloga

@Mikroblog_Premium: @WielkiNos to tak działa jak w szkole, kwestia dynaminy, tak jak w szkole jeden powie dowcip i reszta się śmieje, a drugi powie to samo i każdy spojrzy z politowaniem. Jak jest dynamiczny oskarek to założy sukienkę i jest szanowany, że ma do siebie dystans, a przegryw podjedzie pod szkołę maybachem i wyśmieją go, że pod lewym kołem ptak mu nasrał
@Mikroblog_Premium: @WielkiNos ja bym w ten sposób odpowiedział mając za zadanie zaprzeczyć wszystkim opcjom
1: Ej, a ty w ogóle palisz, pijesz?
2: Wiadomo, że nie palę, nigdy nie lubiłem smrodu fajek, pamiętam jak już w dzieciństwie do rodziców przychodził znajomy co śmierdział kiepem i wszyscy wokół niego się krzywili. W ogóle znasz jakiegoś dorosłego, który sam zaczął jarać fajki? Bo wszyscy palacze jakich znam zaczęli smrodzić, bo wstydzili się odmówić
(grupka w śmiech)


@Mikroblog_Premium: i jeszcze ważna sprawa to nastroje w danej grupce, która tego słucha. Jak jest dosyć neutralna to spoko, ale jak masz wokół kumpli tego typka to mogą zawsze być po jego stronie cokolwiek nie zrobisz i cokolwiek ten typek też nie zrobi. To tak jak w debatach prawacko-lewackich publiczność kibicująca danej osobie z góry ma ustalone, że jej będzie klaskać, oponenta wyśmiewać i zawsze stwierdzi że wygrał
@Bananek2 Świetne koncepcje, śledzę też na youtube kanał Pana Barszczewskiego, który zawodowo jest negocjatorem i nagrywa właśnie świetne filmy na temat potyczek słownych czy wywierania wpływu na ludzi. Widzę po Twoich wypowiedziach, że z nie jednego pieca chleb jadłeś Mirku. Przydatne