Wpis z mikrobloga

Czy ktoś studiował zaocznie online na #vistula jakies gownostudia typu zarządzanie? Może ktoś polecić jakaś inna uczelnie gdzie się płaci i się nie umęczę online?

Jakies głupie myśli mam żeby może magisterkę zrobić
#studia #studbaza
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Heady1991: przecież poprzednie 3 lata na niektórych uczelniach, szczególnie niestacjonarne były wyłącznie zdalne.

Mi zależy żeby mieć kwit, za stary jestem na jakies „uczciwe” studiowanie. Mam robotę której się oddaje ale gdzieś kiedys może mi się przydać tytuł magistra.
  • Odpowiedz
  • 0
@uefaman: może i nie ale nie jest mi to na ten moment potrzebne, zwykła zachcianka byle mieć papier. To była odpowiedz do osoby która negatywnie pisala o studiach online. Od 4 lat pracuje w zawodzie, czasem się to wiąże z nadgodzinami, studia weekendowe zaoczne to minimum ale najchętniej podjąłbym studia online żeby tylko egzaminy były na uczelni.
  • Odpowiedz
  • 0
@uefaman: to nie gra roli, pracuje w HR jak i widzę po współpracownikach, ze managerzy czy nawet dyrektorowie zarabiajacy po 80k brutto miesiecznie maja pokończone jakies uczelnie pasania świń w Olsztynie, Toruniu czy innym lemborku.

Z jednej strony szkoda mi przykrywać 1 uczelnie jakimś gownem z drugiej wiem ze to nie ma najmniejszego znaczenia co i gdzie się skończyło a kiedys mogę natrafić na sufit ze nie mam magistra i nie
  • Odpowiedz