Wpis z mikrobloga

@ciachostko: ja jeszcze ją broniłem, ale teraz to nie jest mi jej ani trochę żal. Brnie w to dalej. Zamiast sprawę pod dywan zamieść i siedzieć cicho. Zwłaszcza, że od kilku lat ludzie którzy interesują się Bollywood pisali, że nie jest żadną gwiazdą tam, tylko nikomu się nie chciało nagłośnić sprawy.
  • Odpowiedz
  • 36
@ciachostko: ej, ale to na pewno jest prawdziwe postanowienie wysłane poleconym do pozwanego, czy jakieś gówno zmajstrowane w Photoshopie? No bo #!$%@? aż nie wierzę xD
  • Odpowiedz
@ciachostko: takie postanowienie o zabezpieczeniu, o niczym nie swiadczy i niczego nie przesadza. Sad nie pochyla sie specjalnie nad wnioskiem, ale niejako z automatu wydaje takie postanowienie. Werdykt w sprawie moze byc zupelnie inny. Jezeli to prawdziwe postanowienie.
  • Odpowiedz
  • 22
@bzdr @midcoastt @Mershi @abraxasss

Takie śmieszki heheszki, sędzia bez podstawówki, wygląda jakby dziecko pisało... ale to właśnie wy pokazaliście, że nie macie zielonego pojęcia jak to działa i dlaczego tak to wygląda. Taka ignorancja.

W tego typu postanowieniu sąd musi przepisać treść wniosku osoby, która chciała zabezpieczenia (jeśli nie uważa, że są potrzebne modyfikacje w zakresie merytorycznym). Więc wyglada to #!$%@? dlatego, że baba co chciala zabezpieczenia napisala to #!$%@? i tyle
  • Odpowiedz
Takie śmieszki heheszki, sędzia bez podstawówki, wygląda jakby dziecko pisało... ale to właśnie wy pokazaliście, że nie macie zielonego pojęcia jak to działa i dlaczego tak to wygląda. Taka ignorancja.


W tego typu postanowieniu sąd musi przepisać treść wniosku osoby, która chciała zabezpieczenia (jeśli nie uważa, że są potrzebne modyfikacje w zakresie merytorycznym). Więc wyglada to #!$%@? dlatego, że baba co chciala zabezpieczenia napisala to #!$%@? i tyle w temacie. Tak samo
  • Odpowiedz
@bzdr to jest wciąż przepisana część wniosku. Jak widać na początku sentencji 'udzielić powódce' napisane jest normalnie. No ciekawe dlaczego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shyvana nie wkładaj wszystkich do jednego worka. Napisałem tylko "i to jest poważny sądXDDDDDD". Sąd nie musiał takiego wniosku wprowadzać w życie. No i jak poczytałem opinie prawników na tt, to tam też tego sądu na poważnie nie biorą
  • Odpowiedz