Wpis z mikrobloga

25 lvl. Jeszcze pół roku i wchodzę do prawie swojego pierwszego mieszkania. Dobrze że nie posłuchałem wykopków i załadowałem się w kredyt 180k aktualnie z mini ratka 1200zl + rozwalnie swoich oszczędności. Podoba mi się urządzanie mieszkania pod siebie., planowania wszystkiego. Mam nadzieję że 60m2 mi wystarczy.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #finanse
mat0707 - 25 lvl. Jeszcze pół roku i wchodzę do prawie swojego pierwszego mieszkania....

źródło: temp_file.png1145844409014993313

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@GOHAN:
Sosnowiec to miasto znajdujące się niemal w centrum GZMu czyli największego obszaru przemysłowego w Polsce i drugiego największego obszaru metropolitalnego więc generalnie warto tam mieszkać :)
  • Odpowiedz
@mat0707: od razu widać, że od bieda dewelopera po tym oknie balkonowym. Wszędzie deweloperzy wstawiają te gówno okna rozwierne, bo są sporo tańsze od okien tarasowych przesuwnych typu HST lub chociaż smart slide
  • Odpowiedz
@Errad: Ja nie mogę, ja jestem stworzony do miłości ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bacanahali: Ale wiesz, że ludzie czasami używają telewizora jak chcą i kiedy chcą czy Ty to robisz czy nie ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neeet

@mat0707: od razu widać, że od bieda dewelopera po tym oknie balkonowym. Wszędzie deweloperzy wstawiają te gówno okna rozwierne, bo są sporo tańsze od okien tarasowych przesuwnych typu HST lub chociaż smart slide


No wiadomo. Ma być tanio. Klime też zakładałem i przerabiałem rolety na elektryczne
  • Odpowiedz