Wpis z mikrobloga

#uroda #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski #fitness #sport #zdrowie
Siemka mam lvl 28 a wygladam jakbym dawal ciagle w palnik albo nie spal. Mam worki pod oczami ogolnie marnie wygladam i to mnie wkurza. Tez mam troche wewnetrznego stresu. Nie pije alko, nie zazywam narkotykow, pale papierosy i w sumie sporo. Jem normalnie domowe obiady dodatkowo od paru dni miskuje warzywa i owoce i pije. Co polecacie? Sportu bardzo malo, ale kupilem sobie rower i chce jezdzic sporo. Biore dodatkowo antydepresanty
  • 19
@polskipytong: Czytałem gdzieś (całkiem wiarygodne źródło), że wory i cienie pod oczami robią się nie od braku snu, a od ciągłego przecierania oczu - co robimy kiedy właśnie robimy się śpiący. Postaraj się tego nie robić a powinno być lepiej.
U mnie się sprawdziło.
@polskipytong: na śniadanie banany, jabłka, gruszka, krwi, mango. Posypane duża ilośća różnych orzechów, nasion i do tego pestki dyni i wiele innych nasion. Owoce to przykładowe te które akurat mam. Możesz dać cos innego i tego nie miksujesz tylko kroisz na kawałeczki i mieszasz z jogurtem naturalnym w misce i sobie jesz codziennie przez miesiąc. Później robisz 2 tyg przerwy od tego bo nie można cały czas tego jesc . Zaraz
Zainwestuj Około 280 zł na orzecchy. Włoskie obrane, laskowe, migdały, nerkowce, pacan, macadania, pestki dyni, nasiona, słonecznik. Ja kupiłem cala torbę i miksowałem to i robilem z tego taka posypkę, którą sypales na śniadanie które Ci wyżej napisałem.. mi straszyło na około 3 miesiące ale nie jadlem ssm. Kupiłem wszystko w polo
@polskipytong: to nie tylko ma wpływać na twoja cerę ale również na zdrowie i samopoczucie, energię. Ciężko powiedzieć 3 miesiące może. Stosuj też jakieś naturalne kosmetyki, które można kupić w sklepach zielarskich. Jak masz problem z workami pod oczami, to kup sobie coś pod oczy. Ja używam od kilku lat, bo też miałem z tym problem. Miałem czarne wory xd