Wpis z mikrobloga

Dziś zakończenie roku szkolnego

ehhh, chłopowi już nigdy nie będzie dane zaznać tego wspaniałego uczucia gdy wychodzisz ze szkoły, słońce praży cię po karku i masz dwa miesiące totalnie beztroskiego grania w gierki przed sobą, jeżdżenia na rowerach ze znajomkami i haratania w gałe na boisku, siedzenia na dworze do późna

koniec, to ne vrati

#feels #wakacje
JanuszKarierowicz - Dziś zakończenie roku szkolnego 

ehhh, chłopowi już nigdy nie bę...

źródło: NPEXT6_ktnl8jq5Zu2eiVSXqD2RPZE7zT5Q9RniUlxDGjHQWy6jDyqx-sn34yyIUfayDLsWg5-Xm_-2l4PawpdzrtPPjPp1NyK82E7o

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: pracuję od 6 lat i w januszexach przepracowałem niecały pierwszy rok także nie trafiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie dorosłe życie > bycie szczylem, ale wakacje za szczyla mają niesamowity vibe

@Zoyav: tak jak mirek wyżej pisze xD bardzo słaba alternatywa
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz najbardziej to żałuję, że choć byłem co najwyżej średni w piłce nożnej, to bardzo lubiłem grać i grałem prawie codziennie, a w szkole średniej #!$%@?łem więzadła krzyżowe i niedługo minie dziesięć lat od ostatniego meczu w piłeczkę, bo operacja się nje udała tak, jakbym tego chciał
RIP
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc wiem, ale wiele osób ma swojego Janusza z zegarkiem w ręku. Pamiętam jak w technikum dorabiałem na produkcji to i tak miałem dwie przerwy - 10 i 20 minut. Tylko, że z hali musiałem przejść kilkadziesiąt metrów, wejść na piętro, iść do szatni, wziąć żarcie, pójść z nim na stołówkę, zjeść i znów kilkadziesiąt metrów. Na początku wziąłem se termos z herbatą, ale odnoszenie herbaty do szatni jeszcze bardziej ograniczało
  • Odpowiedz