Wpis z mikrobloga

Życie bywa przewrotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilkanaście lat temu wymyśliłem sobie nick za pomocą google translatora, by udzielać się w pewnych miejscach w internecie, było to słowo w języku irlandzkim. Jak zakładałem to konto, to przy rozmyślaniu nad nickiem przypomniał mi się ten fakt. Więc wpisałem słowo "wyjście", które miało symbolizować moje "wyjście" z przegrywu XD Tag jest miejscem znanym mi od 4 lat, ale nigdy nie wszedłem w niego całym sobą, tylko okresowo bardziej lub mniej się w niego wczytywałem.

Założeniem tego konta było postowanie działań zmierzających ku wyjściu z tego przegrywu, dzięki którym wyszedłbym na prostą w życiu. Nie byłem wtedy w jakiejś super kondycji psychicznej, jednak z pewnością w lepszej niż aktualnie. Tylko, że to był GIGA COPE. Żyłem nierealnymi celami i fantazjami, wystarczyło zejść na ziemię, spojrzeć prawdzie w oczy, zderzyć się z brutalną rzeczywistością i uświadomić sobie, że it's over, mimo że sam potępiałem taką postawę, chciałem nieść jakąś motywację dla innych i wspierać dobrym słowem.

Za dużo blokad, zbyt duże #!$%@?, w miejscu w którym mieszkam jestem w oczach ludzi spalony, bo jestem tym autystycznym, nieporadnym zjebem. Musiałbym się rzucić w nowe środowisko, no ale blokady, musiałbym iść do pracy, ale zbyt duży brainletyzm na to by skończyć dobre studia i zbyt duża nieporadność by wykonywać pracę manualną, w dodatku zbyt duży autyzm by odnaleźć się w miejscu, w którym takowe prace się wykonuje, po prostu robiłbym tam za kozła ofiarnego. Chciałoby się znaleźć kolegów, ale jestem zbyt bardzo #!$%@?, nudny, wyszydzany i traktowany z góry, więc nie da rady, a o tym dlaczego nie znajdę dziewczyny chyba nie muszę nawet wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorobić się emigrując i zdać prawo jazdy też nie jestem w stanie, bo za duże blokady, nieporadność oraz znerwicowanie.

It's over Panowie jak to mawiają :/

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja
Pobierz eisil - Życie bywa przewrotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilkanaście lat temu wymyśliłem sobie nick...
źródło: ei
  • 24
wystarczyło zejść na ziemię, spojrzeć prawdzie w oczy, zderzyć się z brutalną rzeczywistością i uświadomić sobie, że it's over


@eisil: Był jakiś konkretny punkt zwrotny? Generalnie piszesz składnie, bez błędów, analitycznie... Może po prostu powinieneś przekierować myśli na zupełnie inne tory niż własne problemy (naprawdę wszyscy je mamy, nawet jeśli nie widać ich na co dzień).
@eisil: jako purysta językowy muszę przyznać rację @Prokrastyn, a swoją poprawną polszczyznę możesz wykorzystać nawet w celach zarobkowych. Nawet nie wiesz ile copywriterów teraz to takie 2heady, że chatgpt piszę z większym polotem, niż oni