Wpis z mikrobloga

Życie bywa przewrotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilkanaście lat temu wymyśliłem sobie nick za pomocą google translatora, by udzielać się w pewnych miejscach w internecie, było to słowo w języku irlandzkim. Jak zakładałem to konto, to przy rozmyślaniu nad nickiem przypomniał mi się ten fakt. Więc wpisałem słowo "wyjście", które miało symbolizować moje "wyjście" z przegrywu XD Tag jest miejscem znanym mi od 4 lat, ale nigdy nie wszedłem w niego całym sobą, tylko okresowo bardziej lub mniej się w niego wczytywałem.

Założeniem tego konta było postowanie działań zmierzających ku wyjściu z tego przegrywu, dzięki którym wyszedłbym na prostą w życiu. Nie byłem wtedy w jakiejś super kondycji psychicznej, jednak z pewnością w lepszej niż aktualnie. Tylko, że to był GIGA COPE. Żyłem nierealnymi celami i fantazjami, wystarczyło zejść na ziemię, spojrzeć prawdzie w oczy, zderzyć się z brutalną rzeczywistością i uświadomić sobie, że it's over, mimo że sam potępiałem taką postawę, chciałem nieść jakąś motywację dla innych i wspierać dobrym słowem.

Za dużo blokad, zbyt duże #!$%@?, w miejscu w którym mieszkam jestem w oczach ludzi spalony, bo jestem tym autystycznym, nieporadnym zjebem. Musiałbym się rzucić w nowe środowisko, no ale blokady, musiałbym iść do pracy, ale zbyt duży brainletyzm na to by skończyć dobre studia i zbyt duża nieporadność by wykonywać pracę manualną, w dodatku zbyt duży autyzm by odnaleźć się w miejscu, w którym takowe prace się wykonuje, po prostu robiłbym tam za kozła ofiarnego. Chciałoby się znaleźć kolegów, ale jestem zbyt bardzo #!$%@?, nudny, wyszydzany i traktowany z góry, więc nie da rady, a o tym dlaczego nie znajdę dziewczyny chyba nie muszę nawet wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorobić się emigrując i zdać prawo jazdy też nie jestem w stanie, bo za duże blokady, nieporadność oraz znerwicowanie.

It's over Panowie jak to mawiają :/

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja
Pobierz
źródło: ei
  • 24
@Rimbolo: Dokładnie. Chociaż wolałbym przegrywać w wielkim mieście, bo wtedy jest się bardziej anonimowym, a tak to cała miejscowość ma cię za #!$%@? i wstyd gdziekolwiek wychodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eisil: Ja z jakiegoś wielkiego miasta nie jestem, ale nie chciałbym uchodzić za #!$%@? na wsi i w ogóle niezbyt bym miał ochotę mieszkać na wsi czy zadupiu 1k mieszkańców, jednak #!$%@? łatwiej wtopić się w tło w większych moastach
@Rimbolo: No w tym właśnie rzecz :D Ehh a przeprowadzka dla przegrywa, to za duża abstrakcja i trzeba zarabiać jeszcze jakieś w miarę solidne pieniądze by wyżyć w tym mieście.