Wpis z mikrobloga

Patrzcie na tą ordynarną cenzure i kampanie szkalującą prowadzoną na Wykopie przeciwko Konfederacji.

Można nielubić tej partii i nie zgadzać się z jej poglądami, ale tutaj mamy do czynienia z nieuczciwością, cenzurą, manipulacją i podwójnymi standardami.

Jakiś czas temu zwracałem uwage w poniższym wpisie, że istotne informacje są w ordynarny sposób usuwane i komuś bardzo zależy, aby nie przedostały się do publiczności.

https://wykop.pl/wpis/71622357/co-to-za-nowa-forma-cenzury-to-znalezisko-zostalo-

Natomiast dzisiaj mamy do czynienia ze zjawiskiem odwrotnym. W ostatnich 24h mamy na głównej kilka znalezisk odnośnie debaty Mentzena i Petru, których ton jest ewidentnie szkalujący, dyskredytujący i prześmiewczy w kierunku Konfederacji.

Dlaczego pozytywne informacje o Konfederacji są cenzurowane, natomiast kampania szkalowania jest akceptowana? Już nie wspominając o duplikatach, które łamia regulamin serwisu.

Poniżej przykład duplikatu z płomieniem na głównej.

#konfederacja #mentzen #debata #afera #cenzura #polityka
jinnoman - Patrzcie na tą ordynarną cenzure i kampanie szkalującą prowadzoną na Wykop...

źródło: Maxthon Snap20230621122002

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Dlaczego pozytywne informacje o Konfederacji są cenzurowane, natomiast kampania szkalowania jest akceptowana?


@jinnoman: przecież główna Wykopu to rezerwat Konfederacji, niespotykany nigdzie indziej w internecie. I tobie jeszcze źle?
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: I gdzie w tym znalezisku pisze, że Fejsbuk odblokował Konfederacje?

To jest tylko link do Fejsbuka. Żadne znalezisko na temat samego faktu odblokowania Konfederacji nie ostało sie tego dnia na Wykopie. Cenzura w czystej formie, a ty robisz żałosne fikołki.
  • Odpowiedz
@jinnoman: Ah, no tak zapomniałem że kuca przerasta połączenie faktów po kliknięciu w link ze znaleziska

Szkoda że kleoś usuwa wpisy z wołankami, bo jeszcze by się okazało że to napisał i Ciebie zawołał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żebyś nie przeoczył to napisze że od tego momentu skończyłes krytykowac urojona cenzurę, a zacząłeś robić z siebie debila
Leniek - @jinnoman: Ah, no tak zapomniałem że kuca przerasta połączenie faktów po kli...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-21 155737

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek:

Ah, no tak zapomniałem że dla kuca przerasta połączenie faktów po kliknięciu w link ze znaleziska


A ja zapomniałem jakie lewaki potrafią wykręcić fikołki logiczne, żeby tylko usprawiedliwić faszystowską cenzure i antydemokratyczne mechanizmy.

Pokazując, że jedyna informacja o odblokowaniu konta Konfederacji na Fejsbuku znajdowała się w dodanych pod znaleziskiem, które nie posiadało w tytule informacji o tym fakcie tylko potwierdzasz fakt, że informacja była cenzurowana na Wykopie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek:

Żebyś nie przeoczył to napisze że od tego momentu skończyłes krytykowac urojona cenzurę, a zacząłeś robić z siebie debila


To ty robisz z siebie tępaka i wykazujesz podstawowe ubytki w logice. No chyba, że twoja logika ma podwójne standardy, tak jak moderacja tego
  • Odpowiedz
  • 0
@TheJaster:

A ja pamiętam jak kiedyś #4konserwy każdego dnia zaśmiecały główną imigrantami, więc jak widać wszystko na tym portalu po staremu, tylko strony się zmieniły. xD


Ale ja nie mam problemu, że Konfa jest na głównej, tylko chciałem zwrócić uwage na pewne podwójne standardy ;)
  • Odpowiedz
@jinnoman: masz rację, jesteś jak Twój idol - Slabek memcen. Obaj macie tak, ze tylko wy rozumiecie swoje mądrości.( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak samo zaorani od wczoraj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yurakamisa:

Pod drugim jest taki komentarz. Więc można uznawać że moderator zrobił prawidłowo ubijając duplikat.


Może i miał dobre intencje, ale faktem jest, że w wyniku takich taktyk ta informacja została ocenzurowana. Nie ma po niej śladu na wykopie w tym dniu.

Teraz ci to nie przeszkadza, ale następnym razem to może być coś co dla ciebie jest istotne lub może dla nas wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tamerlan:

jesteś jak Twój idol

I tak samo zaorani od wczoraj.


A ty jesteś jak twoi idole, Stalin, Mao i Hitler. I tak samo nie przeszkadza ci totalitaryzm i cenzura.
  • Odpowiedz