Wpis z mikrobloga

Patrzcie na tą ordynarną cenzure i kampanie szkalującą prowadzoną na Wykopie przeciwko Konfederacji.

Można nielubić tej partii i nie zgadzać się z jej poglądami, ale tutaj mamy do czynienia z nieuczciwością, cenzurą, manipulacją i podwójnymi standardami.

Jakiś czas temu zwracałem uwage w poniższym wpisie, że istotne informacje są w ordynarny sposób usuwane i komuś bardzo zależy, aby nie przedostały się do publiczności.

https://wykop.pl/wpis/71622357/co-to-za-nowa-forma-cenzury-to-znalezisko-zostalo-

Natomiast dzisiaj mamy do czynienia ze zjawiskiem odwrotnym. W ostatnich 24h mamy na głównej kilka znalezisk odnośnie debaty Mentzena i Petru, których ton jest ewidentnie szkalujący, dyskredytujący i prześmiewczy w kierunku Konfederacji.

Dlaczego pozytywne informacje o Konfederacji są cenzurowane, natomiast kampania szkalowania jest akceptowana? Już nie wspominając o duplikatach, które łamia regulamin serwisu.

Poniżej przykład duplikatu z płomieniem na głównej.

#konfederacja #mentzen #debata #afera #cenzura #polityka
Pobierz
źródło: Maxthon Snap20230621122002
  • 51
@Leniek:

talon na paroweczke z rynienki


Tym was karmią w domu dziecka? xD

Następna sesja tresury za tydzień, nie spóźnij się


Obawiam się, że ma takiego tresera, który by cie nauczył rozumu.
@jinnoman: nie przeszkadza mi to, że partia mizoginow, narodowych socjalistów i ruskich podnozkow okazuje się partia mizoginow, narodowych socjalistów i ruskich podnozkow na portalu że śmiesznymi papieżami
@jinnoman: Nie ma co się przejmować. Widać od jakiegoś czasu, że chociażby pod tagiem #konfederacja siedzą głównie przeciwnicy czy tam inne multi konta na zlecenie.

Można na to spojrzeć inaczej. Kiedyś tutaj korwin miał 90% poparcia a wyniki jakie osiągał w wyborach to wszyscy kojarzymy. Teraz po komentarzach można uznać, że Mentzen/Konfederacja to ma jakiś mały procent zwolenników. A jak to się przełoży podczas wyborów na ostateczny wynik? Nie wiem, ale
@erplus:

Nie ma co się przejmować. Widać od jakiegoś czasu, że chociażby pod tagiem #konfederacja siedzą głównie przeciwnicy czy tam inne multi konta na zlecenie.


Ja się wręcz ciesze xD Oczywiście wolałbym, żeby Konfederacja wywoływała więcej pozytywnych reakcji, ale z drugiej strony im więcej kontrowersji tym więcej rozgłosu. Dodatkowo widać, że muszą się bać skoro poświęcają tyle zasobów na walke z Konfederacją i, że stanowi ona jednak poważne zagrożenie dla ich