Wpis z mikrobloga

Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co kobieta może wnieść do związku, niż dziewictwo?
oczywiście, wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda - to wszystko też jest bardzo ważne.
jednakże, co nam po tych wszystkich przymiotach, jeśli nasza potencjalna wybranka była wcześniej ordynarnie peklowana?
tak, zdecydowanie można określić dziewictwo mianem cechy, która jednoznacznie decyduje o wartości kobiety. tym, czy jest wartościowa, czy jednak nie.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #blackpill #rozowepaski
  • 56
  • Odpowiedz
Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co kobieta może wnieść do związku, niż dziewictwo?


@smak_odbytu: na dlugoterminowy zwiazek to jest najgorsze co kobieta moze wniesc :) Z czasem zaczna ja nachodzic mysli jak to jest z innymi w lozku i wtedy zaczyna sie koko jumbo na boku:)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Skąd mam wiedzieć


To czemu piszesz "Święta racja a prawda jest taka że doświadczona też tego nie robi bo ma klasę ale incelstwo jak zwykle musi robić problem z doopy xD"?

Raczej tysiąc porówna, jedna nie.
Ale nawet zakładając, że jest mała szansa na to - dalej istnieje i ocena tego, czy kobieta porównuje partnera jest niemożliwa/bardzo ciężka (dla partnera), bo przecież nie może się zapytać "czy jestem gorszy od
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: Zgadzam się w stu procentach. Sam mam żonę i nie wyobrażam sobie związku z kobietą, która straciła dziewictwo z kimś innym niż ja (jej mąż). Zresztą, jak kobieta wcześniej była rozwiązła, to taka już zostanie.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Ale to jasne. U faceta działa to inaczej i dla kobiet zazwyczaj nie jest wartością to, że facet nie jest prawiczkiem. Z kolei dla mężczyzn fakt, że kobieta jest dziewiczą jest potężną wartością, którą nie da się zastąpić czymkolwiek innym.
  • Odpowiedz
co nam po tych wszystkich przymiotach, jeśli nasza potencjalna wybranka była wcześniej ordynarnie peklowana?


@smak_odbytu: No tak, wspolzycie kobiety z kimś innym niż ty, to ordynarne peklowanie.
Jakiz buc musi kryć się za takimi okresleniami
  • Odpowiedz
@smak_odbytu: :-) peklowana :-) człowieku coś się tak tego dziewictwa czepił? Masz 17 lat czy jak? Dziewice to w podstawówce tylko i to mniejszość. Sorki ale ja nigdy nie pytałem lasek ilu kolesi ich wcześniej "pekolowało", po pierwsze, prawdy nie powiedzą a po drugie na chu# mi ta wiedza?
  • Odpowiedz