Wpis z mikrobloga

@specjalista_gamoniu nie udawaj jakiegoś wielce oswiwconego. Każdy to interpetujesz tak jak ja. Tylko wyborcy konfederacja stają na głowie żeby jakoś to usprawiedliwić.

Jak zwykle nikt nie zrozumiał geniuszu asów z konfy. To samo było zawsze z Korwinem. Nie pamiętasz? Dlatego siedzi teraz w szafie.

Ta partia to żart. Ja wiem że dla ciebie nie, ale dla większości wyborców tak. Szczególnie dla tych którzy mają już trochę więcej niż 20 lat.
  • Odpowiedz
@Sarza01 rano sluchalem wywiadu i nawet nie pomyslalbym ze ktos sie #!$%@? o to jedno zdanie w calym tym wywiadzie ale jak widac opozycja podłapała i wydaje im sie ze maja racje, nie widza ze ich przywodca klamal i sie gubil w zeznaniach podczas wywiadu
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: No bo zus trzeba zlikwidować, albo zwolnić młodych z przymusu opłacania go. Memcen to debil i tiktoker, na #!$%@? on się wplątał w debatę z Ryszardem Petru prawdziwym politykiem, który nie ma nic do stracenia i nie liczy się w wyborach? Politycy muszą kłamać podczas kampanii, żeby zdobyć głosy gawiedzi tak jak kłamie Tusk.
  • Odpowiedz
Jak w ogóle można usprawiedliwiać polityków którzy mataczą i mówią wszystko w ramach żartu? Przecież ci ludzie powinni w pierwszej kolejności ponosić odpowiedzialność za swoje słowa.
Ta partia to jest żart. Podobnie zresztą jak wszyscy politycy.
Jeżeli usprawiedliwiacie kłamstwa polityków tym że ciemny lud musi kupić ich obietnice, to już naprawdę jest źle z Polakami...
  • Odpowiedz
widać że nikt nie zrozumiał


@Mr_Frodo: Standardowo, Mentzen miał coś innego na myśli, podobnie jak często Janusz, nikt nie zrozumiał :-))))))).

w takiej formie jak jest trzeba go zlikwidować, ale się nie da. Wiec trzeba ale się nie da. Czego nie rozumiesz?


@Mr_Frodo: To trzeba wg toruńskiego populisty zlikwidować ZUS, czy to był żart, bo już się pogubiłem? :-)
  • Odpowiedz