Wpis z mikrobloga

  • 3
@niegwynebleid: w teorii jest zakaz lotow od chyba polnocy, nie wiem co wizz air robil o drugiej w nocy :/ przeciez te tanie linie powinni wywalic do Modlina tym bardziej ze mowia ze sa zapchani pod korek
  • Odpowiedz
cos nie dziala

ryanair co chwile cos burczy ze wroci na Okecie


@bylembordo: jak właściciel okęcia i radomia (i współwłaściciel modlina) od lat sabotuje lotnisko w modlinie to skąd takie zdziwienie
  • Odpowiedz
Modlin


@m4rtinus: to nie jest lotnisko. Organizacja tego miejsca wola o pomste do nieba. Dojazd to tragedia. Po drugie obsługa na miejscu. Po trzecie połowa ludzi musi stać bo nie ma gdzie usiąść.
Po czwarte mróz czy upal musisz jak debil lazic kilometr do samolotu ( super jak przy -20 lecisz gdzies gdzie jest +30)
  • Odpowiedz
@bylembordo:

kup mieszkanie na drodze dolotowej na lotnisko

dziw się że latają samoloty


To teraz sprycie kup sobie mieszkanie z oknem na Warszawę Wschodnią, tam na 100% żaden samolot Ci latać nie będzie. A nie czekaj, tam będziesz skiełczeć, że pociągi jeżdżą.

  • Odpowiedz
@Ziom166 widzę, że mamy eksperta z dziedziny "nie znam się, więc się wypowiem". Lotnisko Chopina w teorii ma ciszę nocną od 23:30 do 5:30, wyjątkiem są loty humanitarne, wojskowe, medyczne, rządowe i opóźnione z przyczyn niezależnych od przewoźnika. Problem w tym, że w ostatnich latach cisza nocna jest nagminnie łamana.
Dodatkowo wielu przewoźników ma w dupie mapy akustyczne, latają po innych trasach i dużo niżej nad domami niż powinni.
To nie jest
  • Odpowiedz
@bylembordo: wróciłem ostatnio z Krety i miałem hotel pod typową trasą przelotową z lotniska, gdzie nad moim hotelem samolot był tak nisko, że mogłem odczytać jego numery.

I co? Mimo bardzo nieszczelnych okien i drzwi (greckie budownictwo hehe), to żaden przelot nie potrafił mnie wybudzić ze snu. A latały praktycznie bez przerwy cały dzień i noc.

Fakt, było słychać, że coś leci, ale nie nazwałbym to hukiem. Żaden nowoczesny samolot już
  • Odpowiedz
@Ziom166:

To teraz sprycie kup sobie mieszkanie z oknem na Warszawę Wschodnią, tam na 100% żaden samolot Ci latać nie będzie. A nie czekaj, tam będziesz skiełczeć, że pociągi jeżdżą.


Kolejny co powiela stereotyp wschodniej warszawy. Nigdy tam nie mieszkałeś a powielasz głupoty. Jest tam cicho i nic nie przeszkadza chyba ze mieszkasz w chatce z kartonu z oknami skierowanymi na tory które znajdziesz również w prestiżowej lokalizacji na Śródmieściu przy
  • Odpowiedz
@bylembordo: Nieciekawa sytuacja jest również z lotniskiem w Bemowie. Mieszkam po drugiej stronie Wisły, a awionetki w weekendy oraz w niektóre dni głośno warczą od rana do wieczora co 5 minut. Robią sobie kółka. Mam nieszczęście, że nade mną powstał jakiś kanał powietrzny.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: i to i to (15 km od lotniska byłem), wiadomo, że przy starcie hałas był mocniejszy, ale nigdy nie był taki by mnie obudzić, a jestem bardzo wrażliwy na hałasy

oczywiście ze huczą xD to są samoloty, a nie elektryczne tesle


@PodniebnyMurzyn: Ale to nie jest ten sam huk co powiedzmy w 1990, że aż głowa bolała. W ciągu ostatnich 30 lat hałas wytwarzany przez silniki spadł o 75%.
  • Odpowiedz