Wpis z mikrobloga

Potężny prawicowiec, "masakruje" lewicę zalecając 12 godzinny dzień pracy i kult zapier***** wzorując się na komunistycznych chinach. Sam nie przepracował w sumie jeszcze nic. Czuję że będzie z niego dobry Bosak 2.0

#neuropa #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polska #gospodarka #praca #humorobrazkowy #4konserwy [at] ru #polityka
Pobierz
źródło: 355675606_311141274580844_4155030875592041646_n
  • 41
@pomozwsprawie:

on jak pojdzie do pracy fizycznej to sie obsra po pachy, taki typ pozniej nie bedzie wiedzial nawet jak praca realnie wyglada tylko bedzie ganial za jakims prezesikiem i mu teczkę nosił.


Jak praktycznie każdy z konfederacji XD
Berkowicz? Bosak? Z całej tej bandy poza Korwinem który do perfekcji opanował sprzedaż gadżetów partyjnych i memcena który ma działalność tam chyba #!$%@? nikt nie pracuje w żaden sposób a każdy z
@cutecatboy Co je ciągnie do polityki? Łatwe pieniądze i poczucie swojej wyjątkowości. Szczyl gardzi paniami sprzątaczkami, bo jemu się wydaje, że on nigdy tam nie skończy i ma większe umiejętności. A, że nie nadaje się nawet do miotły, nie mówiąc już o poważnej pracy, to idzie w politykę. Tam w garniturze można mówić o niczym i jeszcze na tym zarabiać
@grubson234567: w sumie w Polsce sa tysiące zawodów w których 4 dniowy tydzien miał by sens i jedyne co go powstrzymuje to mentalność dozorcy niewolników. Podobnie jak z pracą zdalną. Jeśli taką samą efektywność można osiągnąć zapieprzajac mniej
@aegispolis

>przecież teraz możesz pracować w przedziale od 0 godzin do 24 na dobę.


@albo_wutka_albo_buk: I wychodzi typowy konfiarz, co nigdy w życiu nie pracował xD


pisałem tu kilkukrotnie w jaki sposób pracuje

musisz to zrozumieć - jeżeli nie jesteś w stanie rozmawiać jak równy z równym na biznesowym poziomie, to znaczy że nic sobą nie reprezentujesz, to jest wyłącznie Twoja wina, nie systemu.

może jesteś jeszcze zbyt wcześnie, może jesteś
skąd te wymoczki się biorą i co je tak ciągnie do polityki?


@cutecatboy: serio, nie miałeś kolegów w liceum, którzy po kilkunastu lekcjach WoSu, zaczęli się wypowiadać o polityce jakby spędzili co najmniej 30 lat w ławach sejmowych? :)
taaa, a jak się zesrasz na środku chodnika to kto wie, może poślizgnie się jakiś włamywacz który będzie uciekał ( ͡


@Mutare_mundi: chodziło mi o to, ze nie wszystko xo #!$%@? jest bez sensu. Pytanie moje czy robia tonspecjalnie aby zochydzic dane terminy jak pis to zrobił z patriotyzmem, czy czasami po prostu szybciej powiedzą niż pomysla.

dalej myślę, że to troll, który jedzie po wszystkich frontach aby go zauważyć


@
@vinmcqueen: no właśnie nie xD niby chodziłem do takiego trochę lepszego liceum jak na warunki mojego zapyziałego miasteczka, gdzie prawdopodobieństwo spotkania kogoś takiego jest odpowiednio wyższe, ale przynajmniej u mnie w klasie ludzie byli zupełnie normalni. Ale w sumie chyba nie mam czego żałować, bo kontaktu z taką osobą bym nie zdzierżył ( ͡° ͡°)
uzbierac dwa miliony młodocianych z prawami wyborczymi bez doświadczenia zawodowego to nie sztuka


@Leniek: to czemu inne partie tych ludzi nie zbierają, skoro to takie banalne jak napisałeś? Weź im to powiedz, bo nie wiedzą xD
Wszystkie statystyki pokazują, że na konfederacje głosują ludzie wykształceni i nieźle zarabiający, nie tylko młodzież.
Uprasza się o zaprzestanie kłamania.
chodziło mi o to, ze nie wszystko xo #!$%@? jest bez sensu. Pytanie moje czy robia tonspecjalnie aby zochydzic dane terminy jak pis to zrobił z patriotyzmem, czy czasami po prostu szybciej powiedzą niż pomysla.


@Gozd: oczywiście, że nie wszystko, ale to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

osobę, która działa celowo aby zmienić myślenie innych nie nazywał bym trollem.


@Gozd: hm...ale kogo myślenie? "kara śmierci dla
hm...ale kogo myślenie?


@Mutare_mundi: nie zdajesz sobie sprawy jak w głowie założenia się mysl i jak można manipulować ludźmi.
Tacy jak on będą pisać i mówić o tyrani jako czymś dobrym na to ktoś wyskoczy z kiepska demokracja, walka argumentów (zależy od wiedzy rozmowcow) i będą na forach trafiali do danej grupy.
Patrz xo robia teraz u nas. Pis przyjmuje tysiące migrantow zarobkowych z krajów muzułmańskich i będzie tresowanie obywateli. Jak