Wpis z mikrobloga

@topikPajak Wiadomo.

Świat jest sprawiedliwy i za zło karze a za dobro wynagradza i w życiu dorosłym jest tak że największe sukcesy odnoszą gnębione w podstawówce przegrywy, bo świat im wynagradza cierpienia wieku młodzieńczego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tymczasem prawda jest taka, że o ile taka laska nie przeszarżowała mocno i np. nie zapaćpał zbyt ostro i tak wyląduje dużo lepiej niż 90% chlopakow spod tagi przegryw i
@Niemamwiedzy: kobieto jestem lekko ponad 30lvl i żaden z moich znajomych nie interesuje się dziewczynami powyżej trzydziestki, ściana istnieje i sama boleśnie się o tym przekonasz. Co nie znaczy że nie znajdzie się jakiś beciak, ale nie będzie to już wymarzony książę z bajki. A przegryw jak to przegryw i tak wyląduje gdzie wyląduje i to nie ulega wątpliwości, nikt nie mówi że zostanie to im wynagrodzone. Poprostu kobieta over 30
@Niemamwiedzy: tak jak mówiłem, spadek zainteresowania dla nich jest zauważalny, ale nie całkowity, ja znam wiele historii o zdesperowanych 30+, które na siłę chciały usidlić znajomego. Wiek ściany się przesunął w tych czasach wyżej, ile to pewnie zależy od atrakcyjności kobiety. Jak żona leżała na porodówce rok temu, to na oddziale poporodowym leżały w większości babcie 40+, byłem w szoku. Kobiety zwlekają ze stabilizacja do ostatniej chwili, a na koniec wybierają
Świat jest sprawiedliwy i za zło karze a za dobro wynagradza i w życiu dorosłym jest tak że największe sukcesy odnoszą gnębione w podstawówce przegrywy, bo świat im wynagradza cierpienia wieku młodzieńczego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Niemamwiedzy: kto tu mówi o sprawiedliwości. Jestes jakaś odklejona, stawiasz głupia tezę i udowadniasz ze jest głupia. Super. Używanie tego typu argumentacji jest uważane jest za głupotę, świadczy o niskim poziomie
@topikPajak popadają w desperację jak są zafiksowane ze ich wartość zależy od związku z mężczyzna.
Ogólnie to od fiksacji na jakimś punkcie ludzie w zaburzenia popadają, więc ostrożnie mirasy.

Ostatnio na wykopie strasznie dużo frustracji w kontekście kobiet. Wakacje idą? Szkolne miłości nie wyszły i zranione serca?
@topikPajak popadają w desperację jak są zafiksowane ze ich wartość zależy od związku z mężczyzna.

Ogólnie to od fiksacji na jakimś punkcie ludzie w zaburzenia popadają, więc ostrożnie mirasy

@sledz: pogadaj w desperację nie koniecznie przez „wartościowanie związkiem” a przez popęd seksualny(który rośnie z wiekiem) oraz przez potrzebę macierzyństwa. Dotego spadają im możliwości i grono adoratorów.
@topikPajak na wykopie to o popędzie piszą tylko wykopki, ludzka psychika nie kieruję się tylko popędem seksualnym, Freud z całym szacunkiem dla jego wkładu w rozwój psychiatrii i psychologi został już obalony. Człowiekiem nie kieruje tylko popęd seksualny.