Wpis z mikrobloga

@Michalinaaa: Pierwsze przecieki z mediów to sugerowały, że upiła się będąc na l4 po poparzeniu ręki, chciała kupić coś do palenia, zwróciła się do tega typa lub grupki z bangladeszu (chodź do teraz nie wiemy czy był jeden napastnik czy więcej) i wsiadła z nim na skuter gdzie mieli jechać do jego domu po jaranie. Mógł ją po prostu zwabić w ten sposób do swojego domu, może czekali na "kolege" co
@mysliciel-z-internetu: moge ci wysłać nawet 20 profili lasek które mają gości, są z nimi szczęśliwe a na instagramie i fb nie zobaczysz ani jednego zdjęcia z tymi typami. Powody są dwa
-albo koleś nie chce być na necie bo np nie lubi zdjęć
-albo laska prowadzi profil typowo influencerski gdzie nie pokazuje swojego typa tylko tworzy jakiś tam swój wizerunek lub obnosi się wystawnym życiem
Ja sam byłem w kilku związkach
@Michalinaaa @mysliciel-z-internetu: @basilur sama nie mam pół zdjęcia z moim partnerem. Razem od 5 lat, każdy, kto nas zna wie, ze jesteśmy razem, znamy swoich znajomych, mieszkamy razem, jesteśmy razem wszędzie zapraszani, ale on nie chce swojej twarzy udostępniać w internetach, wiec nie mamy wspólnych zdjęć na moich socjalach (on nie ma żadnych). Jakbyście zajrzeli na mojego fb czy insta tez by wyglądało, ze singielka albo, ze chłopa ukrywam, a to