Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na komentarz @Akinori456 - rzeczywiście tag upada, szczególnie przy plusowanych wpisach (więcej niż 5 plusów przy przeglądaniu drugiej storny w Gorące 6h). Komentarz w picrelu.

@Akinori456:

Dlatego ten tag upada... Bo człowiek już nic nie może zrobić bo zaraz go za oskiego biorą... Szkoda słów...


Dokładnie.

Pracujesz - ok oski.
Miałeś dziewczynę w pierwszej klasie podstawówki (powiedziała, że będzie dziewczyną jak jej pożyczysz bibułę) - ok oski.
Jesz coś innego niż zupki chińskie albo fasolka po bretońsku dla psa zmęczonego jak chłop po kołchozie - ok oski.
Masz sześcioletniego iPhone 8 wartego 400zł - ok oski.
Skończyłeś studia - ok oski.
Poszedłeś na spierdotripa albo jeździsz na rowerze - ok oski.
Czytasz - ok oski.
Masz więcej niż 170 - ok oski.
Rodzice, pomimo trudów, żyją w małżeństwie i no ale razem cię wychowali na spierdoxa - ok oski.
Jeździsz czymś innym niż kompakt z lat 90 - ok oski.
W ogóle czymś jeździsz - ok oski.
Ktoś pochwali Cię w pracy (wpis @podawacz97 sprzed kilku minut) - ok oski.


Nawet @Cancermoon zrobił spaghetti PIĘĆ MINUT TEMU, a ktoś go od oskich jedzie XD

Panowie, to trolle? Zawiść dla brata? Może już nikt nie wierzy w tag i to po prostu jedna wielka trollernia? Co, jeśli wszyscy żyjemy naprawdę na poziomie, a tylko dla atencji robimy takie wpisy?
Cytując klasyka - to jest dramat.

#przegryw
Pobierz Anekito - W odpowiedzi na komentarz @Akinori456 - rzeczywiście tag upada, szczególnie...
źródło: ok akinator456
  • 31
Może już nikt nie wierzy w tag i to po prostu jedna wielka trollernia? Co, jeśli wszyscy żyjemy naprawdę na poziomie, a tylko dla atencji robimy takie wpisy?

Wydaje mi sie że tak jest. Może 1 na 100 faktycznie jest przegrywem
@Anekito:
@Akinori456:

Szkoda słów... Tylko mała grupka ludzi na wykopie jest tu normalna...

szukasz na tagu #przegryw normalnych ludzi? Bo ja za takiego sie nie uważam i wydaje mi sie, że dużo osób tutaj to aspołeczni, chorzy ludzie więc ciężko nas nazwać normalnymi.

Te podpunkty co wymieniłeś to może niekoniecznie oski ale w porównaniu do mnie i innych brzmi jak normalna zdrowa osoba.
@Akinori456: Chłopy mają tyle, co ta stronka (a anwet: ten tag!) w Internetach, bo inaczej wegetowaliby w gminnych bez kontaktu jak te Liebnizowskie monady bez okien (czytasz filozofów - ok oski XDDD), a trolli tyle, że szkoda szczempić.

A nie ma co Discorda robić, bo przecież nowe chłopy się nie dostaną, a prędzej czy później i tak nas trole zaleją ehhhh........

@ikimrdbeietocytynal: tego gościa często widzę, też tak myślę, że
Chłopy mają tyle, co ta stronka (a anwet: ten tag!) w Internetach, bo inaczej wegetowaliby w gminnych bez kontaktu jak te Liebnizowskie monady bez okien


@Anekito: bawi cię to, że ktoś jest chory?
jak ja to dla jaj pisze xd odrazu tam troll


@baton967: _ XDDDD

Wydaje mi sie że tak jest. Może 1 na 100 faktycznie jest przegrywem


@Kuba04: W tym może coś być, ale jak się nawet do tego legendarnego parku czy galerii w powiatowym pójdzie, to jest więcej niż 1/100 gości sub 175, zna się ludzi ze szkoły, gdzie matka narcystyczka była, ogółem myślę, że znacznie więcej osób łapie się
@Anekito ja nie trolluje nigdy akurat, a to że sobie dodaje wpisy z życia wzięte i co robię to co innego, taki Instagram wykopowy chyba mi się włączył a to że ten tag umiera wiadomo od dawna
szukasz na tagu #przegryw normalnych ludzi?


@guguszp: Chyba źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o "normalnych" na tym tagu, czyli, no, przegrywów różnej maści (pisałem w komentarzu wyżej, ale ogółem ekonomicznie, zdrowotnie, psychicznie, duchowo, społecznie itp. itd.).

bawi cię to, że ktoś jest chory?


@guguszp: Nie. Pisząc, że chłopy mają tyle co ten tag, chciałem raczej wyrazić żal, że tyle tu troli. Nie śmieję się z żadnego "prawdziwego" lurkowicza albo użytkownika na
ja tez zauwazylem ze wstawiasz wysryw to masz plusy a jak napiszesz cos dluzszego sensownego, to nikt nawet na to nie splunie. Dlatego oplaca sie pisac wysrywy.


@abc-def: to akurat prawda XD
Na całym Wypoku wielokrotnie pojawiały się osoby #gruparatowaniapoziomu z dobrym contentem, ale trzeba było poświęcić uwagę i czytać ich wpisy. Nie przyjęli się. Ale jak ktoś wstawia memy i robi tutaj taki trochę ściek internetu, to zaraz się koneserzy