Wpis z mikrobloga

Szczerze to boli Cię że powiedziała prawdę, kiedyś słyszałam bardzo mądre słowa że facet zawsze wybierze najładniejszą laske choćby była suka więc kobieta powinna zawsze wybierać najbogatszego
Oczywiście obrażony samiec może się kierować biologia ale kobieta już nie może
  • Odpowiedz
@Chicane: oczywiście że prawda , zobacz na wykopow wystarczy że laska jest mega atrakcyjna i może być pusta jak sloik po ogorkach i chamska a i tak będzie miała rzeszę spermiarzy i beta bankomatów,
Jeśli natomiast laska jest średnia ma nadwagę to chocby miała poczucie humoru jak jim carrey i inteligencję jak einstain to i tak jedyny faktor jaki zauważa faceci to że jest "krowa "
Dlatego tylko skrajnie głupie laski
  • Odpowiedz
@Chicane: mało tego często oglądam różne treści na portalach i zauważyłam że laska może piertolic kocopoly jakby była po szkole specjalnej, Ale jeśli jest atrakcyjna to oblisnione samce będą oglądać jej kontent i płacić z drugiej strony wiele "brzydkich grubych " lasek ma mega mądry kontent są mega zabawne , że można się usmiac jak przy stand upie a jej jedyne widzki to inne kobiety
Więc podtrzymuje kobiety nie powinny być
  • Odpowiedz
@Chicane przecież kobieta ma rację. Związek fwb to bezpieczny dla zdrowia faceta układ gdzie 2 osoby uprawiają seks na wyłączność, a tym samym niczym się nie zarażają. Powodzenia z seksem bez zabezpieczenia i lodem bez prezerwatywy u divy albo przygodnymi numerkami w klubowym kiblu z jakimiś naprutymi julkami. Do tego w fwb seks ile razy dziennie chcesz a z divą po 1 czeka już następny. Codzienne wizyty 200 zł za godzinę to
  • Odpowiedz
@Linnior88 pomijasz jedna istotna kwestie. Te puste panny których jedyna waluta jest wygląd w pewnym momencie zostają bez niczego. Z wyglądem tracą kartę przetargowa i stają się przezroczyste. Po prostu zostaja zastąpione przez nowszy model. To samo też spotka faceta który zbankrutuje albo żył na kredyt, a jedynym powodem dla którego różowa była zainteresowana był hajs. Jak im to pasuje, to uj z nimi. Ja osobiście uważam że życie jest za cenne
  • Odpowiedz
zobacz na wykopow wystarczy że laska jest mega atrakcyjna i może być pusta jak sloik po ogorkach i chamska a i tak będzie miała rzeszę spermiarzy i beta bankomatów,


@Linnior88 to wszystko zostało potwierdzone w przeprowadzonych przeze mnie ankietach. Kobieta może być głupia, leniwa, nieokrzesana, mieć 70+ partnerów, żyć z socjali i 500+, nie mieć żadnych pasji i ambicji, być utrzymanką i nie pracować, być lvl 30+, może chcieć mieć gromadkę dzieci
  • Odpowiedz
facet zawsze wybierze najładniejszą laske choćby była suka więc kobieta


@Linnior88: imo tylko taki który nie doświadczył jak wyniszczająca bywa relacja z kimś takim
  • Odpowiedz
Szczerze to boli Cię że powiedziała prawdę, kiedyś słyszałam bardzo mądre słowa że facet zawsze wybierze najładniejszą laske choćby była suka więc kobieta powinna zawsze wybierać najbogatszego

Oczywiście obrażony samiec może się kierować biologia ale kobieta już nie może


@Linnior88: przecież kobieta może bezwarunkowo kochać chyba tylko swoje dziecko, milosc do mezczyzny zawsze jest za coś. Za to w druga stronę jest calkowicie odwrotnie, bo kobieta moze być nikim i nie
  • Odpowiedz
@qdry: przestałam czytać po 2 linijkach tych bredni , nie kochanie facet też nie kocha bezwarunkowo , ZADEN CZLOWIEK NIE KOCHA BEZWARUNKOWO , owszem facet może się zainteresować biedniejsza ale tylko w seksualnym aspekcie ślub zawsze weźmie z laska na swoim poziomie materialnym, skoro faceci kochają bezwarunkowo czemu nie znam ani jednego małżeństwa lekarz i sprzątaczka ? To są największe brednie że facet kocha bezwarunkowo i weźmie sobie kogoś poniżej siebie
  • Odpowiedz
@qdry: możesz sobie załamywać rzeczywistość do woli ale faceci są dokładnie tak samo interesowni jak kobiety o ile nie bardziej, jak byłam na portalach randkowych to faceci dużo częściej pytali o moje wykształcenie i zarobki niż ja ich a ty żyj nadal w swojej bance gdzie faceci to są kryształowi i wszystko by oddali za darmo hahaahahaha chyba w snach twoich tylko
Nawet kawę postawić dla nich to za drogo a
  • Odpowiedz
@qdry: przykłady z życia tylko laski z dobrych rodzin jakie znam albo z dobrymi pracami ozenily się bogato, natomiast wszystkie biedne laski jakie znam są z facetami na swoim poziomie albo biedniejszymi którzy piją i bija, nie znam ani jednej biednej która by się wzenila w bogatego faceta
W Rosji na ukrianie się zdarza że biedna się wzeni w bogatego bo tam się liczy uroda ale w Polsce tak samo jak
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin97: Weźcie przestańcie się oszukiwać, że kobiety lecą tylko na takich facetów. Mnie tacy wręcz odrzucają, ale wiadomo, że Karyna z gąsienicami zamiast rzęs na takiego poleci. Może to Wy źle dobieracie sobie potencjalne kandydatki? Obczajcie, Zamachowski, Zelenski czy Makłowicz jakoś mają partnerki, mimo wzrostu 1,6 m z kawałkiem. Budanow ziemniak z twarzy, ale ma coś w sobie. Tutaj chodzi też o aurę, charyzmę, czasem nawet wystarczy fajna postawa ciała czy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Linnior88 mi się wydaje, że może chodzi o miejsca gdzie bywają bogaci faceci, a gdzie biedne dziewczyny. bywają s różnych miejscach i nie mają możliwości się poznać. kolejna sprawa, że często biedne mogą prezentować niski poziom jeśli chodzi o wiedzę, wysławianie się etc... oczywiście nie chcę generalizować, bo są dziewczyny z biednych domów wykształcone, mądre, z wiedzą, pasjami etc.
  • Odpowiedz