Wpis z mikrobloga

@qdry: możesz sobie załamywać rzeczywistość do woli ale faceci są dokładnie tak samo interesowni jak kobiety o ile nie bardziej, jak byłam na portalach randkowych to faceci dużo częściej pytali o moje wykształcenie i zarobki niż ja ich a ty żyj nadal w swojej bance gdzie faceci to są kryształowi i wszystko by oddali za darmo hahaahahaha chyba w snach twoich tylko

Nawet kawę postawić dla nich to za drogo a
  • Odpowiedz
jak byłam na portalach randkowych to faceci dużo częściej pytali o moje wykształcenie i zarobki niż ja ich


@Linnior88: widocznie nie osiągnełaś pewnego pułapu atrakcyjności w ich oczach, faceci serio w tyłku mają twoje pieniądze (z wykształceniem bywa roznie), bo i tak nigdy z nich nie zobacza nawet grosza. Jak jest zwiazek bogaty/bogata, to kobieta zazwyczaj nic facetowi nie kupuje, jak jest zwiazek bogaty/biedna to uklad jest prosty, uklady biedny/bogata to
  • Odpowiedz
@qdry: nie znam ani jednego faceta który by kobiecie kupił auto w Polsce, ty masz jakiś wypalony mózg
Już uwierzę że facetowi któremu szkoda na kawę na randce będzie się chciało kupować komuś auto
Ps zauważyłam że faceci płacą na randkach tylko ZA BOGATE LASKI gdzie taki myśli że w przyszłości mu się to zwróci
Jakoś nie znam żadnej biednej która ktoś wziął na randkę i rozpieszczal , zazwyczaj jak słyszałam
  • Odpowiedz
nie znam ani jednego faceta który by kobiecie kupił auto w Polsce, ty masz jakiś wypalony mózg


@Linnior88: kolejny raz emocje vs fakty. To, że ty nikogo takiego nie znasz nie znaczy, ze takich osób nie ma. Oczywiscie mowilem tutaj w kontekscie tego, ze gówno nas wasze zarobki obchodza, bo i tak tych pieniedzy nie zobaczymy, ale potrafiłaś to przerzucić na przecietnego Kowalskiego, albo jeszcze lepiej na swój krąg znajomych xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: moze lekarze nie (bo tam jest kultura kija w dupie i wyższych sfer), ale ilość związków informatyk+kobieta na minimalnej w moim kręgu znajomych jest dość duża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qdry: znowu bredzisz bredzislawie, oczywiście że patrzą na zasoby kobiet , sama znam multum takich związków, mnie były zostawił dla bogateszej i się nawet z tym nie krył, więc skończ fantazjowac bredzislawie obie plcie mają podobne motywy choćbys się osral
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: szczerze ? Jeden znajomy informatyk laska ma szkołę językową, drugi informatyk zostawił laske po germanistyce dla dentystki bo lepszy prestiż, trzeci informatyk biedne bierze tylko do łóżka do związku szuka bogatych jara się laskami po medycynie , czwarty ma laske artystke xD ale i tak bredzislawy będą wmawiać że z kasjerkami chodzą
Pracowałam jako rekruterka w IT I nie znam żadnego który by miał jakąś biedna skromna dziewczynę
Zazwyczaj ich
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: A i zapomniałam mam znajomego informatyka 30 k i on mówi wprost że nigdy by nie był z laska która zarabia mniej dlatego poluje na kobiety z bogatymi zawodami xD wszystko w temacie męskiego nie patrzenia na pieniadze
Nie wiem dlaczego faceci zawsze chcą wręcz zaklinac rzeczywistość żeby wyszło na ich , gdzie jak naprawdę mocno się zastanowię to znam więcej facetów którzy gadają o kasie kobiet niż na odwrót
  • Odpowiedz
@Linnior88: znowu ładujesz nawet nie stereotypami

ZADEN CZLOWIEK NIE KOCHA BEZWARUNKOWO ,

kocha kobiety mają ten przywilej bycia kochanymi bezwarunkowo, i dzieci przez własne matki

owszem facet może się zainteresować biedniejsza ale tylko w seksualnym aspekcie ślub zawsze weźmie z laska na swoim poziomie materialnym,

to w odwrotną stronę działa, kobiety które mają domy dobre zawody itd. zazwyczaj mają problemy ze znalezieniem partnera bo facetów których jest w stanie im dorównać
  • Odpowiedz