Wpis z mikrobloga

xD
Czyli gwalciciel jest tak samo bezmyślny i bezrozumny jak prąd?
Gdy nie założysz kasku, to znaczy, że mogę cię zabić na ulicy.
Mam prawo cię okraść bo właściciel sklepu bogacił się zbyt wyzywająco - to jego wina, że został okradziony.

To może w takim razie zamknijmy wszystkich facetów w gniazdkach jak prąd skoro stanowią potencjalne zagrożenie?

Co to za głupie porównania z prądem i gniazdkiem?
To nie jest w ogóle istotne czy ta dziewczyna spotkała się z nimi z własnej woli i dobrowolnie lub nie.
Nie jest istotne to czy "kusiła los" czy znalazła się w nieodpowiednim miejscu i czasie.
Karą za jej zachowanie i podobnym jej osobom nigdy nie powinna być śmierć lub gwałt.
Mam nadzieję, że to zrozumiecie.
Czy wasza reakcja byłaby taka sama gdyby to was spotkał taki los?
#wykop #polityka #bekazpodludzi #anastazjazgrecji #polska
Filippa - xD
Czyli gwalciciel jest tak samo bezmyślny i bezrozumny jak prąd? 
Gdy nie...

źródło: temp_file.png3638101928836889810

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Czy wasza reakcja byłaby taka sama gdyby to was spotkał taki los?


@Filippa: znaczy się gdyby mnie zgwałcono i zabito? To pewnie nie miałbym już szansę wyrazić swojej opinii.
Wina nie jest oczywiście 50 na 50, nikt poważny tak nie twierdzi, ale picie alkoholu z 5 ciapakami a potem zgoda na eskortę do ich domu, przypominam w stanie pozwalającym na trzeźwe napisanie smsa do beciaka w domu, to jednak jest kuszenie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thority bycie murzynem to nie homogeniczna grupa ludzi, Polacy, Anglicy, Hiszpanie, owszem tak, ale murzyn lub biały nie stanowi żadnej homogenicznosci grupy, rozumiesz co w ogóle piszesz?
Więc "ciapaci" i "murzyni" nie sa jacys, tacys czy owacys, to zwykli ludzie tacy jak ty xD
  • Odpowiedz
@Filippa: no i tak samo pewnie rozumowała Anastazja.

Tak nie można, to literalnie rasizm, nie wrzucajmy do jednego worka.

I sama skończyła w worku.

Taka rada, bo widzę różowy pasek- nikomu nie ufać, poza rodziną i partnerem, a i im z ograniczeniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thority czy zrozumiałeś co w ogóle napisałeś?
Karnacja skóry nie definiuje homogenicznych ludzkich grup.
Gdybyś napisał to innymi słowami, uwzględniając ich zacofana religie to to by brzmiało normalniej.
Innymi słowy, nie istnieje grupa "czarnych", która by się zachowywała tak samo.
To tak jakbym ja powiedziała, że Polacy to kryminaliści dlatego, że są biali i w końcu nie bez powodu jest ich najwięcej w więzieniach w GB
  • Odpowiedz
To nie jest w ogóle istotne czy ta dziewczyna spotkała się z nimi z własnej woli i dobrowolnie lub nie.

Nie jest istotne to czy "kusiła los" czy znalazła się w nieodpowiednim miejscu i czasie.


@Filippa: jak to kuźwa nie jest istotne????

Jakby się z nimi nie spotkała, tylko opalała się gdzieś na balkonie, to by się to nie stało.
  • Odpowiedz
@Filippa: ale jesteś tępa xD
Życie to minimalizowanie ryzyka. Pójście samej na chlanie z pięcioma przedstawicielami regionu, gdzie jest wielki problem z gwałtami to niepotrzebne ryzykowanie. Winny jest morderca, to oczywiste, jednak jak pusto trzeba mieć we łbie, żeby stawiać się w takie sytuacji? Dosłownie wkładać łeb do klatki z lwem?

Wam już zupełnie mózg się lasuje i macie go spranego Netflixem, a najgorsze jest to, że tym #!$%@? "ona nie
  • Odpowiedz
@Filippa: a ja ci napisałem, że idąc w tango z tą grupą etniczną masz większe szanse na kuku, niż na kaca, i większe szanse na skończenie jak Anastazja.
Ja bym nie przyjął propozycji drinka od 5 nieznanych murzynów, nie mając nawet w perspektywie gwałtu, a co dopiero młoda, atrakcyjna kobieta.
Twoje netflixowe patrzenie na świat zostało po prostu zweryfikowane i teraz kwiczysz jak Wyborcza i NaTemat że łojezu islam obrażają.
  • Odpowiedz
Czy wasza reakcja byłaby taka sama gdyby to was spotkał taki los?


@Filippa: i jeszcze odnosząc się do tego - gdyby np. facet ubrany w barwy Cracovii podbił do kibiców Wisły z zakazanymi mordami lżąc ich klub, do czego ma pełne prawo, a oni nie mają prawa go dotknąć, to nikt by nie był zaskoczony jakby mu obito mordę. Choć nie mieli prawa. Podobnie jeżeli np. biały gość ze złotym rolexem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thority
moje netflixowe patrzenie na świat xD
No to nie tylko na podstawie skóry kogoś możesz ocenić potencjalne zamiary ale już wiesz co oglądam, co wyznaję i jakie jest moje patrzenie na świat?

Ty sobie nie zdajesz jaka jest skala absurdu w tym co mówisz.
Czarny to może być nawet Polak.

Czyli Polakom tez nie powinna ufac na tej samej zasadzie.
Co ma w ogole kolor skory sprawcow do rzeczy, jakby to
  • Odpowiedz
Czyli Polakom tez nie powinna ufac na tej samej zasadzie.


@Filippa: oczywiście, jak cię zachęca 5 nieznajomych, byś się z nimi napiła, to ja bym generalnie jednak czerwone światło zapalił ¯\(ツ)/¯ i nieważne, czy ci w przeszłości któryś sprzedawał kartofle albo marihuanę. Nieważne, czy to 5 przegrywów z wykopu czy 5 wymarzonych szejków z Dubaju.

Tutaj świetnie sprzymierzył się z tym wydarzeniem stereotyp durnej p0lki rozkochanej w egzotyce- beciak w domu,
  • Odpowiedz
Więc "ciapaci" i "murzyni" nie sa jacys, tacys czy owacys, to zwykli ludzie tacy jak ty xD


@Filippa: są znacznie głupsi niż my i gwałcą o wiele częściej niż Polacy. instynkt samozachowawczy powinien zadziałać w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aklopanolewc gdzie jest mowa o Afryce?
To Grecja.
Ale nie dziwię się, że przeciętny wykopek uważa że bycie murzynem to homogeniczna grupa ludzi a murzyny to siedza tylko w Afryce xD
Nie wspominajac o tym ze ludzie twojego pokroju nie widza roznicy miedzy np. Bengalem a Arabem, dla was to jedna wielka ciapata masa ktora jest identyczna xD
Czym jest według ciebie białość? A kiedy się kończy a gdzie zaczyna bycie białym?
  • Odpowiedz
@Filippa: Masz jakiekolwiek procesy myślowe ? czy umiesz wyciągać logiczne wnioski, to pytanie retoryczne
za głupia jesteś żeby w ogóle tu ze mną dyskutować to co piszesz to takie brednie że nawet nie wiesz o ja czym pisze i o czym pisali moi przedmówcy. Przeczytaj jutro ten swój bełkot i pomyśl czy warto się kompromitować.
  • Odpowiedz