Wpis z mikrobloga

Mirki od kilku miesięcy jestem na redukcji. Waga startowa 138kg po 3 miesiącach 116kg, wiadomo że sporo z tego to woda ale i tak wynik fajny. Do tej pory robiłem trening fbw 3x w tygodniu i starałem się po prostu więcej chodzić żeby te dzienną aktywność mieć większą niż do tej pory. Kalorie na start dałem na 2300 kcal a potem zszedłem na 2200. Nie chce ścinać na razie kalorii ale w dni kiedy nie mam treningu siłowego wrzuciłbym sobie cardio tak ze 3 razy w tygodniu. No i teraz pytanie czy wioślarz (rowing machine) będzie dobrym wyborem? Wiadomo że przy mojej wadze bieganie odpada a trening na wioślarzu dodatkowo może pozytywnie wpłynie na rozbudowę górnych partii? No i pytanie czy może jednak lepiej ten trening na wioślarzu robić po treningu siłowym?
#cardio #sport #trening #silownia #wioslowanie
  • 10
@karmazynowy20: biegac nie musisz ale na biezni możesz chodzić pod kątem dodatnim. Ja np. nie lubię robić żadnego cardio, szczególnie wlasnie wioślarza bo mi się czas dłuzy w opór i musisz utrzymywać stałe tempo, ale bieżnia a szczególnie wchodzenie pod górkę nawet trzymając się za maszynę - mogę robić długo i mi się to nie nudzi
bieżnia a szczególnie wchodzenie pod górkę nawet trzymając się za maszynę


@Chytrylis: To po #!$%@? dajesz pod górkę bieżnie skoro ułatwiasz to sobie trzymaniem się za maszynę? Częsty widok na siłowniach a to nie ma żadnego sensu XDDDD