Wpis z mikrobloga

Grecy i ciapaki wyglądają bardzo podobnie.


Jak dwie krople wody xD

Mam nadzieje, że trollujesz.. Jeśli napisałaś to na poważnie, to dla swojego dobra nie opuszczaj kraju xD. I nawet tutaj na miejscu bardzo uważaj xD
Mr3nKi - >Grecy i ciapaki wyglądają bardzo podobnie.

Jak dwie krople wody xD

Mam na...
@larine: Mi osobiście jest przykro z tego powodu że dziewczyna zginęła zapewne w bardzo brutalny sposób - natomiast jeszcze bardziej przykro mi z tego powodu, że wiele osób mówi że jej zachowanie było absolutnie pozbawione jakiejkolwiek dozy RYZYKA.

Może już stary jestem, ale kiedyś każdy rozumiał jakoś bardziej taką logikę przyczynowo - skutkową. Jak się będę pchał o nieodpowiedniej godzinie w nieodpowiednie miejsca to się mogę zdziwić.

Trzeba umieć zrównoważyć pociski
@larine: byłem na wakacjach w Hiszpanii i trochę podpity zgubiłem kompas więc pytam o drogę dwóch ziomków na ulicy po krótkiej gadce między sobą zaproponowali że mnie podwiozą, po czym jeden już grzał furę a drugi otworzył mi drzwi do przedniego miejsca. Podziękowałem kilkukrotnie i odszedłem. Do dzisiaj mam podejrzenia że zostałbym bez portfela i telefonu, albo bez czegoś więcej.
Chryste, no nie mów mi że zaczepiona przez grupę obcych facetów, mając jeszcze świadomość jak wyglądasz i co oni myślą patrząc na twoją postać, idziesz z nimi nie wiadomo gdzie.


@arinkao: w dodatku mając chłopaka xD