Wpis z mikrobloga

#anastazjazgrecji #afera

Szkoda dziewczyny, jeszcze pośmiertnie taki hejt na nią spadł. Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten, kto nigdy nie był na wakacjach #!$%@? albo nigdy nie imprezował z obcymi (piwniczaki się nie liczą).
Poza tym skąd miała wiedzieć, że to ciapaty? Grecy i ciapaki wyglądają bardzo podobnie.
  • 90
  • Odpowiedz
@larine: nigdy nie imprezowałem samotnie #!$%@? w obcym kraju otoczony przez 6 obcych.

Dawaj łeb, bo muszę rzucić kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@larine: nawet na swoim terenie, nie przyszla by mi mysl, zeby sie z nieznajomymi nachlac do nieprzytomnosci, a jestem spory chlop. A co dopiero w obcym kraju, bedac kobietom. Sprawa jest przykra w ch.., szkoda dziewczyny, ale rozumem to ona nie grzeszyla. Nie zwracajac uwagi na jej bledy, robimy krzywde przyszlym ofiarom.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten, kto nigdy nie był na wakacjach #!$%@? albo nigdy nie imprezował z obcymi


@larine: Ja nigdy nie byłem na wakacjach #!$%@? bo nie piję alkoholu. I mimo, że jestem prawie stukilowym bykiem i raczej nikt nie myśli o gwałceniu mnie to mam dość rozumu, żeby wiedzieć, żeby za granicą o narkotyki pytać czarnych, a od ciapaków się trzymać z daleka.
  • Odpowiedz