Wpis z mikrobloga

#rower #gravel #rowerowyrownik #ruszwroclaw

384 517 + 423 = 384 940

strava

Dodaję manualnie bo skrypt mi nie działa od kilku miesięcy

Po nieodespanej nocce w pracy wsiadłem w #!$%@? do Wawy ktróre musiało się #!$%@?ć na stacji początkowej i przez całą podróż mieliśmy darmowe minuty od pkp. Zmróżyć oka nie mogłem przez co zdychałem nocą z soboty na niedzielę. Turbodrzemki na przystankach od Kleszczowa po Wieruszów nie pomagały zbyt wiele, ale nie potrafiłem ich sobie odmówić. Po każdej kolejnej piętnasto minutówce byłem coraz bardziej zmarznięty i coraz mniej wierzyłem w powodzenie wyjazdu. Za dnia w Górze Kalwarii, Grójcu czy nad Zalewem Sulejowskim nie czułem się śpiący, ani jakoś specjalnie zmęczony, za to o wchodzie słońca pod Wieruszowem szukałem połączeń kolejowych Wieruszów/Kępno - Wrocław. Nic nie znalazłem więc ruszyłem dalej. Od Kępna było już lepiej. Pomogły albo hoddogi na orlenie albo ciepłe promienie słońca. Senność znikła za to wrócił towarzyszący mi od samego początku wmordewiatr, teraz wyjątkowo silny. W Oleśnicy drogi były mokre i było wszędzie sporo kałuż - omineła mnie czwarta już burza. Dużo farta miałem.

Według RWGPS 2100m wzniosu, wg Suunto 800 -,-

Max square: 45x45
Max cluster: 2956
All cluster: 3222
Total tiles: 6861
noerror - #rower #gravel #rowerowyrownik #ruszwroclaw

384 517 + 423 = 384 940

strav...

źródło: IMG_20230617_105545

Pobierz
  • 17