Wpis z mikrobloga

@sledz
Czyli lepiej rozmawia się z wyborcami #!$%@?ąc ich kablem?

Tak. Mentzen upija elektorat. Trzyma każdego z osobna za gardło i pompuje na siłę każdemu spirytus do gardła.
Oni nie chcą pić a on ich upija. Tak było.
  • Odpowiedz
@wojtoon no napisałeś jakby był browarnikiem i dlatego robi spotkania o piwie, zamiast prawdy, że jest politykiem i piwa używa właśnie do polityki. I jeszcze robisz ffikola że to ja tego nie ogarniam co właśnie pokazales, no gratuluję xd
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtoon to tan kocie nie działa.
Ale nie chce mi się tłumaczyć.

Metzen robi stand up. Tyle, dla mnie nie ma wartości w tym co mówi. Ale rozumiem że się ludzie na to łapią. Robi dokładnie to samo co partie którymi tak walczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@malinq: Sorki przegapiłem po gadaniu od 2017 o tym samym az 4 dni temu coś wreszcie wrzucił, ciekawe czy znowu populistyczne #!$%@? ktore znikna z internetu jak ktos madrzejszy go wypunktuje, wroce z roboty to poczytam
  • Odpowiedz
Sorki przegapiłem po gadaniu od 2017 o tym samym az 4 dni temu coś wreszcie wrzucił, ciekawe czy znowu populistyczne #!$%@? ktore znikna z internetu jak ktos madrzejszy go wypunktuje, wroce z roboty to poczytam


@harrame: 4 dni temu miałeś ostatnią aktualizację, projekty są wrzucone od połowy maja.
  • Odpowiedz
@Cinoski: @Ilirian @stefan-dzierzynski @Kaczypawlak: a dzięki za wytłumaczenie koledzy, jako przedstawiciel przegrywow, spierdoksow nie posiadam Facebooka, bo nie mam żadnych znajomych, więc nie mam pojęcia jakie obowiązują na nim zasady. ¯\(ツ)/¯ Moim zdaniem to, że banują za zdjęcia historyczne jest odpowiednim powodem, żeby z tego portalu zrezygnować, ale co kto lubi. Nie zmienia to jednak w żadnym wypadku mojego komentarza powyżej.
  • Odpowiedz
@malinq: nie wiem czemu on o tym nie przypomina, tylko naprawdę mocno trzeba go było śledzić żeby wstawienie tych projektów wyłapać.

Ja od momentu premiery to przeczytałam i w przypadku podatku od uop wychodzi ze generalnie to prawie nie ma różnicy w wysokości praktycznie płaconego podatku tylko ustawa jest wyczyszczona z kilkudziesięciu stron wyjątków co jest podstawa opodatkowania a co nie. To fajne sprzątnięcie ale przy polskich realiach stworzy się
  • Odpowiedz
Ja od momentu premiery to przeczytałam i w przypadku podatku od uop wychodzi ze generalnie to prawie nie ma różnicy w wysokości praktycznie płaconego podatku tylko ustawa jest wyczyszczona z kilkudziesięciu stron wyjątków co jest podstawa opodatkowania a co nie. To fajne sprzątnięcie ale przy polskich realiach stworzy się po prosu katalog interpretacji podatkowych dla tych specyficznych przypadkow wiec te zapisy i tak by wróciły tylko nie pod ręka w ustawie


@
  • Odpowiedz