Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj ktos kto troche ogarnia wynajem pokoi w Krk i moglby mi cos doradzić na co moge liczyc w danym przedziale cenowym?
Bo od 2 tygodni nic sobie nie moge znalezc, albo za dlugi dojazd do roboty albo wydaje mi sie ze za duzo ludzi na mieszkaniu (chcialbym zeby łącznie ze mną bylo maks dwie, ewentualnie 3, a ppokoj zeby nie byl klitką, ale chyba ciezko z tym) i nie wiem czy mam za duze wymagania czy szukam w zlych rejonach

Przykladowo czy mogąc wydac maksymalnie 1500zł ze wszystkim, moge liczyć na mniej osob w mieszkaniu niz 4, jesli pokój nie jest klitką i wygląda w miare nowoczesnie?

#krakow #wynajem #mieszkania
  • 19
  • Odpowiedz
@essos: Według mnie to jesteś tak oderwany od rzeczywistości że podajesz cenę za pokój która jest podobna do wynajęcia całego mieszkania, oczywiście z rachunkami itd. no ale trzeba trochę pomyśleć do tego, wynajmujący pokoje to taka inna kategoria ludzi innym potencjałem umysłowym chyba
  • Odpowiedz
podajesz cenę za pokój która jest podobna do wynajęcia całego mieszkania, oczywiście z rachunkami itd.


@paczelok: powodzenia z szukaniem mieszkania w krk w takiej cenie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@paczelok: Ale pod jakim wzgledem jestem oderwany? Dopiero pisales ze mam za duze wymagania co do pokoju, a teraz ze podobną cene ktorą moglbym przeznaczyc na pokoj mozna tez wynająć cale mieszkanie, to juz nie wiem
  • Odpowiedz
podajesz cenę za pokój która jest podobna do wynajęcia całego mieszkania,

@paczelok: Tak można było mówić przed wojną, przez ostatni rok ceny "nieco" odjechały i to są właśnie realne koszty wynajmu pokoju w tych podłych czasach
  • Odpowiedz
@essos: pewnie jeszcze gorzej ¯\(ツ)/¯
@czarnobialyblog ja też nie wiem, do niedawna wynajmowałem mieszkanie na osiedlu podwawelskim 50m², kilkuletni budynek, własne miejsce postojowe i płaciłem 2300 ze wszystkim ;P
  • Odpowiedz
@essos:

W Krakowie nie, chyba że jakiś Janusz by ci wynajął w sutenerze z ogrzewaniem elektrycznym i ogólnie mieszkalbys jak szczur. Widziałem kiedyś kilka takich ofert.

Za 1,5k znajdziesz pokój w mieszkaniu 2-pokojowym tylko trzeba będzie trochę poszukać i nastawić się, że to raczej nie będzie blisko centrum.
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: to chyba jakiś łoś ci wynajmuje, co nie zna cen albo masz najem od kilku lat i nie podnosił ci czynszu, bo znam takie przypadki. Za 2,5-3k to teraz kawalerkę z opłatami można mieć. Takie realia obecnie i tyle.
  • Odpowiedz
@essos za 1500 to na luzie znajdziesz pokój w mieszkaniu 3 pokojowym w dobrym standardzie blisko centrum. W 2 pokojowym to raczej obrzeża i w dodatku takich ofert jest bardzo mało bo 2 pokoje to mieszkania głównie salon + sypialnia więc wynajmuje się je całe
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieugiety: Dwupokojowe widziałem na prądniku czerwonym, czyli tam gdzie by mi odpowiadalo, ale niestety jak zadzwoniłem to dostałem odpowiedź że zmieniło się i oferta tylko dla kobiet bo tak sobie życzy dziewczyna która tam mieszka
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel88 Ja ogólnie potrzebuje czegoś z dojazdem do 20-25 minut na mniej więcej środek prądnika czerwonego i zeby też tak do około 25 minuciet dało się dojechać w okolice rynku, żeby nie było tak że 40 minut muszę dojeżdżać i mi się odechciewa wychodzić z mieszkania
  • Odpowiedz