Wpis z mikrobloga

@vrim: OP wmieszał w gry politykę, więc tak, konserwatyzm jest w pokoju.

Jeśli go nie widzisz to jesteś ślepy albo jesteś ignorantem.
@Kaczypawlak widzę kolega interpretuje komentarz jak mu pasuje. ale że OP usunął mój komentarz, to się produkował nie będę tylko po to żeby zobaczyć, że i kolejny jest zdjęty
@Kaczypawlak to widzisz że wpis odnosi się do czegoś więcej niż flag. rozjaśnianie skór do postaci (np. hogwarts legacy) pominąłeś. Rozbieranie bohaterek też (co prawda opcjonalne, chociaż niektóre gry dają nagrody w postaci np. półnagiego skina do postaci. Choćby Rewident Evil, ale taka już natura japońskich gier i nie to jest tutaj tematem)

a teraz wracając, mody kiedyś:

- usprawnienia gierki, ewentualnie spełnianie fantazji

mody teraz:

- polityka, usuwanie tego co kłuje
to widzisz że wpis odnosi się do czegoś więcej niż flag. rozjaśnianie skór do postaci (np. hogwarts legacy) pominąłeś.


@Wink: a tam były braki do jasnych karnacji, a sam się odnosiłem tylko do flag

a teraz wracając, mody kiedyś:


- usprawnienia gierki, ewentualnie spełnianie fantazji


mody teraz:


- polityka, usuwanie tego co kłuje w rzeczywistości


@Wink: kiedy gry nie były jak widać upolityczniane, tylko były dla grania

To nie świadczy
@Kaczypawlak

transy były, nie mieszaj tego z polityką w tym momencie. Każdy ma jakieś poglądy, a tutaj bojkotowaly przede wszystkim osoby trans ze względu na J.K. Rowling.

Sam gierkę kupiłem, tona kolegów lewaków też uważając ten bojkot za głupotę.

+ "lewiaca nie umie w mody". toć napisałem ci że sprawdziłem i jednak mody ma robienie czarnych w średniowieczu są jednak. Tak samo głupie jak usuwanie flag czy rozjaśnianie skóry, ale są.

Ale
transy były, nie mieszaj tego z polityką w tym momencie. Każdy ma jakieś poglądy, a tutaj bojkotowaly przede wszystkim osoby trans ze względu na J.K. Rowling.


@Wink: i podpadła LGTB ogólnie mówiąc

Sam gierkę kupiłem, tona kolegów lewaków też uważając ten bojkot za głupotę.


@Wink: a ja jeszcze nie, bo nie mam tyle czasu na granie, dwa cena mnie odstrasza xD

Ale skoro już piszesz takie bzdury, że "prawica robi
@Przyjaciel_Rodziny mówisz o tej samej od feminist frequency? Babka głównie mówiła o tym jak seksualizacja postaci czy pewne motywy w grach zabijają immersję i spoglądała na gry z kobiecej perspektywy, sporo gier też pokazywała jako zajebiste przykłady przedstawiania kobiecych postaci. Śmiałem się z tego dopóki nie obejrzałem materiałów z których gracze kpili kilka lat temu. Ogólnie fajne spostrzeżenia, nie ma tam nawoływania do cancelowania. I ostatecznie to o czym mówiła to jednak
@Kaczypawlak

Eh, ot dyskusja. "konserwy potrafią robić mody, lewica nie" to wcale nie są twoje słowa i manipulacja.

Bronisz gownoposta OPa, piszesz dyrdymaly upolityczniając gry jak tylko się da i dzieląc na dobrą prawicę i złą lewicę i potem się tego wypierasz.

Napisałem ci że mody pod modlę lewaków też powstają to to pominąłeś bezczelnie kłamiąc.

A Hogwarts Legacy ograć warto, magia Pottera jest i gameplayowo przyjemne. Także odcinając resztę dyskusji, jak
Eh, ot dyskusja. "konserwy potrafią robić mody, lewica nie" to wcale nie są twoje słowa i manipulacja.


@Wink: na podstawie dostępnych danych w momencie pisania komentarza a potem się zesrałeś.

piszesz dyrdymaly upolityczniając gry


@Wink: to ty masz problem z modami co usuwają flagi LGTB a potem zmieniasz temat.

Napisałem ci że mody pod modlę lewaków też powstają to to pominąłeś bezczelnie kłamiąc.


@Wink: czytaj dwa zdania wyżej. Jakbym
@Wink problem z feministkami walczącymi z seksizmem w grach jest taki że przeszkadza im wygląd jak sam podałeś Larry Croft w starszych Tomb Riderach ale nie przeszkadza im to że męskie postacie są tak samo przedstawiane.
Anita Sarkeesian nie jest szczerą osobą, ona wsiadła na wagonik feminizmu w grach aby zarobić pieniądze. Gdyby nie gamergate to ona by olała ten temat albo podchodziła by do niego bardzo ostrożnie, gamergate pozwoliło jest mówić