Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemanko,

Chciałbym się Was poradzić, uprzednio nakreślając swoją sytuację. Otóż, udało mi się wstępnie poznać (niestety tylko online) pewnego różowego. Nie wiem czy coś z tego będzie, chciałbym żeby było, ale też jako osoba która jest zielonką w tych tematach staram się nie nastawiać tylko na ten złoty strzał poza portalami typu tinder, bo wiem, że będę pewnie mocno przeżywał jak nie wyjdzie. W sumie to przeżywam ciągle, bo z jednej strony jest zajebisty kontakt a z drugiej wiem o czymś co jest mocną przeszkodą ze strony różowego, żeby pchnąć temat dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kilka zmian w życiu, razem z tym "złotym" strzałem, dało mi impuls, który zdaje się chce we mnie spowodować uaktywnienie na tinderze/badoo itd. Tylko jest jeden problem - nie mam wystarczającej ilości dobrych zdjęć. I nie chodzi tu o to że już jest kilka, a raptem może 1? Pytanie do Was #niebieskiepaski gdzie byście polecali się wybrać w okolice #warszawa żeby sobie albo żeby ktoś porobił trochę jakościowych fotek? Obstawiam że ktoś bo z rąsi nigdy nic dobrego mi nie wyszło xD

I w gl czy macie jakieś porady dla chłopa koło 30stki który jest zielonką??? Nie powiem, moje życie #!$%@?łem pod tym kątem, że wcześniej się nie ogarnąłem pod różnymi względami, no ale najważniejsze że przyszedł moment zwrotny i mam nadzieje silna i długotrwała motywacja.

#podrywajzwykopem #mirekszukazony #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
Anonim (nie OP): Poćwicz pisanie bo za #!$%@? nie rozumiem o co ci chodzi? Chcesz jakościowe foty na Tindera zrobić? Nie wydurniaj się to nie LinkedIn. Takie foty ma się od znajomych czy z netu jeżeli ci zrobili na zawodach, imprezie, festiwalu czy gdziekolwiek. Fotę zrób w swoim naturalnym środowisku a jeżeli jest to przed kompem to nikt nic na to nie poradzi.