Wpis z mikrobloga

Ja mam takie małe pytanie do wyborców #konfederacja i #mentzen jak wam nie wstyd popierać takie zgrupowanie. W ciągu ostatnich dwóch dni odwalili dość sporo. Najpierw wczoraj wstrzymali się lub głosowali przeciw szybszemu przystąpienia Ukrainy do NATO by dziś ogłosić, że socha będzie startować z ich listy. Czy wam już naprawdę na łeb walnęło by głosować na takie zgrupowanie?
#polityka #bekazprawakow
rezydenttomek - Ja mam takie małe pytanie do wyborców #konfederacja i #mentzen jak wa...

źródło: IMG_2867

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd

Pogódź się z tym, że polską racą stanu nie jest bycie zmielonym na donbaskich okopach i wykonywanie poleceń USA/Niemiec/Rosji


Naszą racja stanu jest to, żeby Ukraina została wchłonięta przez Rosję i domagała się naszego wyjścia z NATO. xD
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd USA mogłaby się wypiąć, ale jest okazja dojechać ruskich nie swoim kosztem, więc to robią. Dla nas jest to żywotny interes, żeby ruscy siedzieli zgnojeni i przestali nawet marzyć o prowadzeniu polityki mocarstwowej. Mówienie o tym, żeby ktoś się tym zajął, ale nie naszym kosztem ciężko nawet skomentować.
  • Odpowiedz
@van-der-staas: Żyjesz urojeniami sugerującymi że USA chce dojechać ruskich. Chce ich tylko osłabić przed koalicją z Chinami.
Jeżeli tymi kosztami będzie śmierć tysięcy Polaków to ja dziękuję za ten koszt. Niech się Jankesi tłuką a nie my

Mówienie o tym, żeby ktoś się tym zajął, ale nie naszym kosztem ciężko nawet skomentować
  • Odpowiedz
Nie mam żadnego problemu z Justyną Sochą, z racji że w 100% popieram jej pogląd


@BadSebastian: Myślę, że ten wpis nie jest skierowany do osób, którzy świadomie będą głosować na antynaukowych szurów ponieważ sami są antynaukowymi szurami.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd USA chciało się wypiąć już na Europę, ale kiedy pojawia się promocja na bicie kacapów to się ich bije - proste.

Jeżeli tymi kosztami będzie śmierć tysięcy Polaków to ja dziękuję za ten koszt.


Trzęsę się i boję. Już atakują członków NATO, tylko skończą zdobywać Bachmut i już zaraz biorą się za Kijów i Warszawę.
  • Odpowiedz
@rezydenttomek nikt nie wie kto to jest Panusiak i konfederacja w Europie, chłopcze. Próbuję ci pokazać kto tu jest prawdziwą onucą, kogo obchodzi konfederacja która niczym nigdy nie rządziła a ty sie podniecasz że są niby proradzieccy. To co w takim razie o platfusach mamy powiedzieć? To już chyba etatowe onuce od X lat.
  • Odpowiedz