Wpis z mikrobloga

Ja mam takie małe pytanie do wyborców #konfederacja i #mentzen jak wam nie wstyd popierać takie zgrupowanie. W ciągu ostatnich dwóch dni odwalili dość sporo. Najpierw wczoraj wstrzymali się lub głosowali przeciw szybszemu przystąpienia Ukrainy do NATO by dziś ogłosić, że socha będzie startować z ich listy. Czy wam już naprawdę na łeb walnęło by głosować na takie zgrupowanie?
#polityka #bekazprawakow
Pobierz
źródło: IMG_2867
  • 49
@rezydenttomek: Na Ukrainie niezbyt. Poza tym w NATO są 2 frakcję panstw starej Europy, które nie chcą zbytnio wpływów USA (Niemcy, Francja, kraje Beneluxu) i kraje europy środkowo- wschodniej jak Polska, które chcą umocnienia USA w Europie.

#!$%@? strasznie i przez swoje zachowanie dopuszczasz do tego by taka i inni Socha byli w sejmie

Leki wziąłeś ?
@rezydenttomek: A ty rzucasz jadem i próbujesz swoje urojenia i kompleksy przerzucać na innych ludzi. To się nazywa psychopatia i się ją leczy psychiatrycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pogódź się z tym, że polską racą stanu nie jest bycie zmielonym na donbaskich okopach i wykonywanie poleceń USA/Niemiec/Rosji
@rezydenttomek: Głosowanie "za szybszym przyłączeniem Ukrainy do NATO" ma tyle sensu co modlenie się o deszcz lub głosowanie za tym żeby Wujek Sam wreszcie poleciał do ruskich, spuścił im łomot, i zbawił nas od złego.
Niestety nie jesteśmy w stanie zmusić krajów NATO do nie swojej wojny, wierchuszka NATO nie chce tego bo się jej nie opłaca i niebezpieczne dla nich jest rozbijanie ruskich by chińczyki mogli sobie ją zagarnąć.
No
myślisz, że Rosja ma jaja zaatakować NATO xD? To czemu jeszcze tego nie zrobili?


@rezydenttomek: ten typ to jest ruska onuca, która płakała, bo mu ambasadora oblali farbą. Jak w jego ulubionej ruskiej TV powiedzieli, że rosja wygrywa na Ukrainie i zaraza zaatakuje NATO i za dwa dni będzie w Berlinie, to miałby nie uwierzyć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale rozumiem, że jako chory psychicznie prawak z gównem zamiast mózgu myślisz sobie codziennie "walę konia do swoich idoli, więc i lewactwo tak musi robić!"


@an-drzej: Niezła projekcja i zmiana wątku, sekciarzu.
To że się do nich oficjalnie nie przyznajesz nikogo nie zmyli, widząc Twoją reakcję na to gdy ktoś zakwestionuje ich działanie
@an-drzej: Jak już napisałem - swoje projekcje zostaw dla siebie, bo widzę że tracisz panowanie nad sobą, i wypisujesz coś co mogłoby być odczytane tylko jako ledwie skrywane błaganie o pilną pomoc psychiatry.
Jak już napisałem - swoje projekcje zostaw dla siebie, bo widzę że tracisz panowanie nad sobą, i wypisujesz coś co mogłoby być odczytane tylko jako ledwie skrywane błaganie o pilną pomoc psychiatry.


@dziadyga1: jako typ, którego 100% działań wykopie to walenie konia do konfy i prezentowanie własnych urojeń zapewne dobrze to znasz. Ale to może udasz się do tego psychiatry, a nie będziesz tylko o tym pisał.
@rezydenttomek To jest wstrząsające po prostu, czytam i nie dowierzam..
Głosowanie nad tym żeby ta przeklęta, największa dzicz z tej strony świata znalazła się w NATO jest wymysłem jakiegoś chorego umysłu. Kto na to wpadł? Czyj to pomysł? I tylko Konfederacja była przeciw?
@rezydenttomek no właśnie, XD. porównywanie proniemieckiej szeroko pojętej opozycji - proniemieckiej i tym samym proradzieckiej - co pokazały chociażby realne wymierzone przeciwko Polsce działania na granicy z Białorusią dobitnie pokazują kto tu jest onucą, o unijnej polityce o Nord Streamie i współpracy z kacapami nie wspomnę żebyś się nie pogrążył na amen XDDD . A może już zapomniałeś jak czaskosky mówił że Nord Stream to projekt biznesowy? Taki wasz obraz onuce.
@vin42: umiesz odpowiedz na pytanie czy kręcisz tylko się jak gówno w przeręblu. A jak już tak wytykamy: Czy to nie Panusiak startował z list konfederacji? Czy to nie Korwin gadał głupoty na temat Buczy?
I #!$%@? nagle wylatujesz z bialorusia xD