Wpis z mikrobloga

@jakub172:
3g suszonych czy świeżych?
Moczenie w soku cytrynowym sprawia, że zjadasz jakby strawione grzyby czyli pochłaniasz szybciej tą samą dawkę psylo i nie musisz czekać aż sam je zaczniesz trawić.
Gdziesz czytałem, że moc grzybów wzrasta nawet do 4x.

Licz się z tym, że trip będzie mocniejszy, ale krótszy.
  • Odpowiedz
@jakub172:
Tylko żadnych koncentratów cytrynowych nie używaj tylko sok z prawdziwej cytryny.
Namocz ten proszek w soku z cytryny, poczekaj ze 30 minut i smacznego.

Zrób po wszystkim relacje z tripa.

"Według niektórych psilonautów, kwas zawarty w soku z cytryny rozkłada chitynę, która jest ścianą komórkową znajdującą się w magicznych grzybach. Jest to jeden z głównych powodów, dla których niektórzy ludzie doświadczają nudności po spożyciu grzybów. Jeśli jesteś kimś, kto cierpi
  • Odpowiedz
@Uddhx kiedyś sok z czarnej porzeczki taki zwykły kupny już zwiększył mocno fazę to ciekaw jestem co tera będzie :D tylko muszę czekać na dobry dzień na razie mam dużo na głowie
  • Odpowiedz
@Uddhx:

Tylko żadnych koncentratów cytrynowych nie używaj tylko sok z prawdziwej cytryny.


A co to zmienia?
Może być nawet ocet.

To zwykła ekstrakcja

@jakub172 ja bym jadł suche najpierwszym raz. Lemon tek może zbyt gwałtowny
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Ale to nie mój pierwszy raz XD brałem grzyby, LSD, 2CB, MDMA niedługo może meskalina. Tylko zastanawia mnie czego się spodziewać po zmieszaniu cytrynki z grzybkami co sobie niektórzy cenią xD tego jeszcze nie robiłem
  • Odpowiedz
@jakub172: szybciej i bardziej chaotycznie wejdzie co może być nieprzyjemne. Może to tworzyć iluzje mocniejszego tripa, ale po prostu wejdzie szybciej i szybciej zejdzie. Ja wole wole klasyczna metodę bo bo to gwałtowne świecie mi nie odpowiada, wole jak wezystko powoli się rozkręca. Kwestia gustu

Ciekawsza opcja są imo grzyby + imao
  • Odpowiedz
@jakub172: Jak jadłem je to faza mega, lemon teka robiłem parę razy na różne sposoby i prawie mnie to nie rusza. Nie wiem o co chodzi. Stosowałem sprawdzone poradniki.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek:
Nie bardzo panie kolego. Tutaj sokiem o podobnym pH do kwasu żołądkowego zaczyna się proces usuwanie grupy fosforowej przy pomocy hydrolizy i zamiana psylocybiny na psylocynę który to proces i tak nastąpi w wątrobie. Maczaniem grzybów w soku z cytryny przeskakujesz jeden krok.
Ekstrakcje przeprowadza się rozpuszczalnikami np etanolem, acetonem itd.
Koncentraty cytrynowe mogą mieć różne pH, dlatego wskazana jest cytryna.
  • Odpowiedz
@Uddhx: sok żołądkowy ma ph około 1.

Sok z cytryny 2.5, a ocet 3. Wiec obojętnie czy będzie to sok z cytryny czy ocet.

Tak nastąpi konwersja psylocybiny do psylocyny (która normalnie nastąpiłaby w organizmie) ale przy okazji ekstrakcja bo większość w/w substancji przejdzie do roztworu wodnego. Przez co wystarczy go wypić a susz wyrzucić.

Tylko ja mówię nie o namaczania grzybow a zalaniu ich sokiem z cytryny
  • Odpowiedz
@0dcinek: owszem, jadłem zmienia profil działania trudniej o rozpad ego i trip jest bardziej podatny na kontrole a jednocześnie łatwiej o bad tripa przez umysł, który podrzuca różne myśli. Nie wiem czy sam trip trwa dużej, natomiast bezsenność utrzymuje się dłużej
  • Odpowiedz