Wpis z mikrobloga

Kupiłam sobie buty na #zalando
Otworzyłam wczoraj paczkę, jednak w środku zastałam nowe buty z już popękaną skórą
Zgłosiłam #reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową, poprosiłam o wymianę produktu, na co Zalando powiedziało, ze tego nie zrobią, mogą jedynie zwrócić pieniądze.
Buty kupiłam na promce, nie opłaca mi się kupować ich za cenę wyższą, dlatego poprosiłam o obniżenie ceny w razie uznania reklamacji.
Odpowiedz odmowna, ponieważ nie są w stanie odesłać mi potem towaru (okej, a co w razie nieuwzględnienia reklamacji? Dostanę towar z powrotem?)

Po informacji, ze zostanie to zgłoszone do #uokik dostałam wiadomość z propozycją podejścia indywidualnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapraszam do oceny tego rozwiązania w komentarzach

Prawdopodobnie zwrócę towar, wezmę hajs i nie będę się bawić, ale człowiek już nie może sobie butów kupić bez problemu.
aroidgirl - Kupiłam sobie buty na #zalando 
Otworzyłam wczoraj paczkę, jednak w środk...

źródło: 039CD3C1-6E96-48F5-8EC3-EF936817B15B

Pobierz
  • 6
@aroidgirl: nie polecam zalando bo Nwm czy to prawda ale natknąłem się na informacje ze maja towary ze zwrotów…dlatego np można dostać u nich nike taniej niż z oficjalnej strony nike etc
@aroidgirl: Dziwne. Zalando raczej słynie z prokonsumenckiego podejścia. Niebieski zamówił botki, parę zadrapań miały (do uratowania kremem i polerką), napisał i otrzymał pełen zwrot i możliwość zostawienia butów. Nawet fotek nie wymagali.