Wpis z mikrobloga

Jaki n------k jest najlepszy na „wyrywanie dup”?
Nie mam kolegów i czasami chodzę sam do klubów. Nie zawsze na techno/rave bo często do tych normalnych tanecznych „hetero”. Wale sobie wtedy mefa ale jestem po nim zbyt miły, czuje muzykę i dobrze się bawię. Jestem po nim jednak za mało pewny siebie i zamknięty w sobie, żeby podbijać do dziewczyn i potem mega zle się czuje bo po to przecież tam przyszedłem… k-----a będzie lepszym rozwiązaniem? A może sam a-----l? #narkotykizawszespoko
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idk_nvm:

Jaki n------k jest najlepszy na „wyrywanie dup”?


Ciekawa ekstrawertyczny osobowość dla której n-------i będą tylko katalizatorem. Bez tego żadne n-------i ci nie pomogą.

Albo ogranicz ilość mega skoro jesteś zbyt zamknięty w sobie, ewentualnie spróbuj mdma
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: ogólnie nie jest ze mną złe jeżeli chodzi o osobowość / temperament. Kiedyś mega intro, teraz wg wielu ludzi jestem pewny siebie i otwarty. Ostatnio tylko jedna kreskę mefa brałem właśnie wiec ograniczenie ilości nie bardzo xd miałem takiego brain fogga i podbijalem w tańczy ale nie robiłem tego w sposób nachalny i nie zagadywałem tylko tak jakby liczyłem na to ze ktoś złapie mój vibe. No ale przy
  • Odpowiedz
@idk_nvm: to gdzie ty chcesz je wyrywać?
Jak w imprezach/ klubach to podałem info co byłoby git. Ewentualnie koksxD

Zastanawiałeś się już co będzie jak wyrwiesz jakaś i będziesz musiał się z nią spotykać? Będziesz za każdym razem coś ćpał?

Poza tym zazwyczaj ludzie widza, ze jesteś naćpany i to raczej zniechęca do ludzi, chyba ze druga osoba jest tez naćpana ale nawet wtedy „fazy” mogą się nie zgrac
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: bez Przesady z tym spotykaniem się : p to nie jest mój cel. Chce po prostu sobie podbic ego tym, ze jakaś dziewczyna będzie mną zainteresowana w tym powierzchniowym wymiarze

No ale chyba dobrze powiedziałeś tylko muszę rodzaj imprezy zmienić. Na wixapolach albo techno chyba najlepiej wyrywać bo tam prawie każdy naćpany
  • Odpowiedz
@idk_nvm:

Chce po prostu sobie podbic ego tym, ze jakaś dziewczyna będzie mną zainteresowana w tym powierzchniowym wymiarze


Zjedz kwasa żeby przestać czuć takie potrzeby dowartościowania egoxD

Albo grzyby
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: nahhh to zajebiste uczucie kiedy naćpany liżesz się albo robisz coś innego z inna naćpana i atrakcyjna laska xD ot, taka rozrywka na jeden weekend w miesiącu : p lsd i grzyby już brałem i doświadczyłem tego o czym mówisz
  • Odpowiedz
  • 0
@bartek-lebko: hah to zabawne ze nie wiesz co cpiesz : p No i tak myśle ze jak ja cpie na imprezach bez znajomych to mój mood jest taki smutny i dlatego ta faza tez nie jest taka na wyrywanie lasek… kiedyś jak miałem kolegów to była zupełnie inna zabawa w klubach
  • Odpowiedz
@idk_nvm dowartosciowanie tym ze ze wspomagaczami wyrwiesz laske xdd.
jak chcesz tylko przelizac jakas cpunke to idz na trzezwo. a jak chcesz miec tylko przeblyski to benzo z jakas mala iloscia stima
  • Odpowiedz
@idk_nvm: więc tak: gbl podkręca libido, gadkę i pewność siebie w sposób podobny dojalkoholu - z tym, że jeśli umie się go dawkować nie zawiera jego wad (zmylenia, oglupienia, splątania). Dalece poprawia też wydolność w sprawach łóżkowych - jeśli planujesz się zabawiac jakieś swingers party czy podobne eventy to tam wśród wtajemniczonych cieszy się dużym uznaniem. Działa ok 2.5-3h, jeśli nie naduzywasz i nie mieszasz z alkoholem to nie ma
  • Odpowiedz