Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, już tydzień jestem w trasie przez USA (pokonuje trasę Nowy Jork - Seattle). Dojechałem już nad Niagarę. Przepraszam, że nie publikuje codziennie, ale po prostu brakuje mi czasu :/.
Póki co pogoda mi bardzo dopisuje, temperatura cały czas około 20-25 stopni, ideolo na rower. Tylko raz złapał mnie deszcz. A noclegi udaje się ogarnąć przez społeczność Warmshowers. Pierwsze dni miałem po górkach, dodatkowo powietrze było jeszcze takie sobie. Dwa dni temu wjechałem w rejon wielkich jezior i się wypłaszczyło, przyjemnie trochę odpocząć. Trochę dokucza mi ból lewego kolana od wewnątrz (pierwszy raz mam coś takiego), ale da się z tym jechać, może specjalista od bólu kolan @metaxy coś doradzi ?????
Jeżeli chcielibyście dokładniej śledzić moje poczynania to zapraszam na stravę:
https://www.strava.com/athletes/9784929
Instagram: @piotrnaplo
I YouTube gdzie wrzucam cotygodniowe vlogi. Ten poniżej jest moim pierwszym i każda uwaga jest mile widziana :)
#roweremprzezusa #rower #wyprawarowerowa #gravel #szosa
pietia94 - Cześć Mirki i Mirabelki, już tydzień jestem w trasie przez USA (pokonuje t...
  • 22
@pietia94: poza rozciaganiem wieczorem (wg mnie konieczne), to nie mam zdjęcia żeby Ci pokazać, ale bawisz się w cyrkowca w trakcie jazdy. Wykładasz stopę na siodełko (druga wpięta w pedały) i tak rozciągasz. Co godzinkę możesz sobie poświęcić na to po 30s na nogę i powinno być dużo lepiej. O tyle jest to fajne, ze w trakcie rociągania drugą możesz cały czas pedałować (lub nie jeżeli masz z górki czy rower
@Urajah: eee co najmniej kilka osób zaczęło tak robić jak widzieli jak ja tak robię i serio nic trudnego. Wiadomo znam osoby, które boją się jechać na stojąco to na pewno. Ale nie sądzę, żeby kolega @pietia94 zabierał sie za taką wyprawę bez całkiem znośnej koordynacji na rowerze.