Wpis z mikrobloga

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU:
1. dorosłym chłopom, co pchają się do polityki z przekazem dla edgy nastolatków i krypto-faszystów dostało się po łapach za to co wygadywali (a nawet nie dostało się po łapach bo w sumie do niczego nie doszło poza burzą medialną)
2. Mati, teraz już nie lubimy organizacji pozarządowych, bo one szkalujom naszom kochanom konfederancjem

XDDDDDDDD

nawet mi was nie żal
@Watchdog_Polska To byl ostatni 1% jaki ja i moi znajomi wam podarowaliśmy. Jeb... Was i waszą sprawiedliwość. Wspieracie ograniczanie praw człowieka? To qypierd... W katarze budowałem metro i stadiony na te mistrzostwa. Czy kiedykolwiek zająknęliście się o łamaniu praw człowieka w tym kraju? W Kraju w którym Marciniak sędziował mecze? Nie, bo wy macie qyjeb na człowieka i jego prawa. Liczy się dla was bardziej polityczny trend, niż my ludzie.
@Bobblunt: Skoro wspierałeś/aś nas 1% podatku, to wiesz, że zajmujemy się prawem człowieka do informacji i dziękujemy Ci za Twoje wsparcie na rzecz jawności i przejrzystości życia publicznego. Obserwujesz nas pewnie nie od wczoraj, więc jedynie przypomnimy, że prawa człowieka to cały system, więc nie są od siebie odizolowane, a my chcemy żyć w kraju, w którym szanowane są i przestrzegane wszystkie te prawa. Odpowiadając na Twoje pytania - nie jest
@Pesa_elf ale oni mieli prawo do zrobienia nagonki na Marciniaka i zgłoszenie do UEFA gdzie sędziowanie finału było zagrożone czego nie rozumiesz xD

najśmieszniejsze jest to że im mocniej walczycie z Konfa to ludzie widzą że chcą ich zakazać a jak chcą ich zakazać to czyli robią coś wbrew rządowi i większości temu myślę że za takie gówno akcje zamiast odnieść taki skutek mający na celu zmniejszenie poparcia będzie wręcz odwrotnie
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU Trochę się łudziłem, ale teraz wiem, że nie ma w przyrodzie takiego zjawiska jak dobrzy panowie, którzy pojawiają się znikąd, za "bóg zapłać" użerają się ze wszystkim, co Ci nie pasuje w państwie i robią to bezinteresownie. Zaufanie społeczne jest dla nich po prostu jednym z zasobów, które eksploatują w swojej jedynej misji indoktrynacji społeczeństwa.

Cieszę się, że wykopki zareagowały jak trzeba i pogoniło farbowanego lisa.