Wpis z mikrobloga

Wykopowicze to świadomi użytkownicy, którzy nie pozwolą wcisnąć sobie kitu

#cytatywielkichludzi

A tymczasem tutaj mamy wspaniałe znalezisko. Ukraińskie dzieci chcą mordować Polaków w muzeum wsi lubelskiej! Potwierdzają się wszystkie ostrzeżenia tych, co to włączyli myślenie. Szury znowu miały rację!111!jedenjeden
Komu udało się ujawnić ten skandaliczny przykład antypolonizmu wyssanego z mlekiem matki przez małych banderowców? Bezpośrednio link prowadzi do profilu ciężkiego szura i odklejeńca, który wcale tego nie ukrywa, #!$%@?ąc non stop spiskowymi teoriami, cudownymi lekami na raka i Grzegorzem Braunem. Ale jeszcze lepszy jest tiktokowy profil samej autorki nagrania. Co on wrzuca na tę chińską platformę dezinformacyjną? Jaszczura Olszańskiego, urywki z rosyjskiej telewizji, życzenia dla Rosji z okazji święta narodowego i wyłącznie podobne treści. Żadne tam "ToNieNaszaWojna" tylko otwarcie proputinowski przekaz.

I ta pani poszła sobie do muzeum wsi lubelskiej i tam usłyszała życzenia śmierci ze strony ukraińskich dzieci, co nawet udało jej się nagrać Tylko że nie. W którym momencie tego nagrania te dzieci to mówią? W żadnym. Nagranie jest niewyraźne, z oddali, babka zagłusza samym swoim gadaniem. Ja tam słyszę najpierw coś chyba o strzelaniu, jedno słowo (postrielaj?) a potem ujeżaj w Polszu (iz Polszy?). Btw, mówią po rosyjsku a nie ukraińsku. Do kogo te dzieci mówią? O czym? O co w ogóle chodzi? Nie wiadomo. Ale jak jeden szur napisze, że usłyszał "riezat Polaków" to wystarczy. W komentarzach elita internetu już postuluje deportację. Oczywiście z zastrzeżeniem, że "jeśli to nie fejk". A jeśli to fejk i/lub efekt problemów laryngologicznych i braku znajomości języków obcych? To kogo wtedy należy deportować?
#ukraina #rosja #wojna #ruskapropaganda
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 21
a nie no to jak Ty słyszysz, to znaczy że Ty masz rację i wszyscy inni się mylą xD.


@pastor_manning: Ci "wszyscy" to babka wrzucająca do sieci wezwania do przyjaźni polsko-rosyjskiej i pisząca o sobie "polski Wagner".
Znasz rosyjski? To powiedz mi, w którym momencie słychać tam pięciosylabowe "riezać Polakow"?
JPRW - >a nie no to jak Ty słyszysz, to znaczy że Ty masz rację i wszyscy inni się my...

źródło: fwdvyqk

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 17
@pastor_manning: Każda interpretacja jest tak samo dobra, nie? Jak ktoś powie, że słyszy tam "średnia hawajska dla każdego" to zrobimy znalezisko "młodzi Ukraińcy chcą karmić Polaków pizzą z ananasem"? Ja nie słyszę tego, co ta pani twierdzi, że słyszy, więc pytam, kto to jeszcze usłyszał? Kilkadziesiąt osób wykopało, więc pewnie komuś się udało te słowa zidentyfikować , nie?
  • Odpowiedz
Każda interpretacja jest tak samo dobra, nie? Jak ktoś powie, że słyszy tam "średnia hawajska dla każdego" to zrobimy znalezisko "młodzi Ukraińcy chcą karmić Polaków pizzą z ananasem"?


@JPRW: ad absurdum to nawet nie komentuję

Ja nie słyszę tego, co ta pani twierdzi, że słyszy, więc pytam, kto to jeszcze usłyszał? Kilkadziesiąt osób wykopało, więc pewnie komuś się udało te słowa zidentyfikować , nie?


@JPRW: no i kilka osób usłyszało
  • Odpowiedz
No #!$%@?ć ją, won za Don. Rosyjskiego nie znam, na tyle żeby być ekspertem. Ale to Ty najpierw piszesz, że nagranie jest nie wyraźne, a potem wydajesz osądy co tam padło, jednocześnie sugerując że to Twoja interpretacja jest lepsza. Jesteś transkryptorem, masz na to jakieś papiery?


@pastor_manning:
Jawny pro rosyjski profil wrzuca propagande aż się kurzy w powietrzu, a ty wyskakujesz z

Ale to Ty najpierw piszesz, że nagranie jest nie
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Jak sobie ktoś #!$%@? tak bez jakichkolwiek dowodów to mam go w dupie. Ale jest dołączone do niego nagranie, w którym coś słychać i można się spierać co.
Ja tylko mam nadzieję, że nie będziesz miał nigdy takiej sytuacji, że jakiś prorosyjski troll ci powie, żebyś nie wiem np. na pasach uważał, bo się #!$%@? pod jadącego tira bez zastanowienia xD. I to może nawet jeszcze z satysfakcją.

BTW przecież
  • Odpowiedz
Jak sobie ktoś #!$%@? tak bez jakichkolwiek dowodów to mam go w dupie. Ale jest dołączone do niego nagranie, w którym coś słychać i można się spierać co.


@pastor_manning: Tak, nagranie wrzucone przez rosyjskiego trolla.
Umyj uszy, dzieciak tam w tle nie mówi o Polakach tylko o Polsce, a mordować/ścinać tez inaczej brzmi a nie "rezać", ale free thinker samodzielnie myślący z łaski swojej nawet nie zweryfikuje tego w głupim google
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Google translate to jest w #!$%@? zajebiste źródło, nie ma to tamto, w szczególności że na Ukrajini to mało kto mówi czystym czy to ukraińskim czy rosyjskim xD.
No ale widzisz, ja Cię np. uważam za jawnego ukraińskiego trolla, a idąc twoją logiką to już całkowicie dyskwalifikuje to co ktoś pokazuje.
  • Odpowiedz
@pastor_manning:

coś słychać i można się spierać co.

Zmiana taktyki? Zarzutka nie załapała, więc obecna wersja jest taka, że może nie wiadomo co słychać, ale skąd wy wiecie że nie to, co głosi wrzucajaca? Udowodnijcie!

Sprytne przerzucenie ciężaru dowodu na drugą stronę, ale to twoi kompani wrzucili filmik podpisany mali ukraincy chcą rezać Polaków, więc dowody, dowody.
  • Odpowiedz