Wpis z mikrobloga

Kogo wyrzucą Nono i Cipolaj przed rajskim?

  • Gjacz 21.4% (33)
  • Maurycy 19.5% (30)
  • Uszaty 42.2% (65)
  • Cretino 2.6% (4)
  • Ventyl 0.6% (1)
  • Wika 0% (0)
  • Żulka 3.2% (5)
  • Siara 0% (0)
  • Starsza Pani 3.2% (5)
  • Sid 7.1% (11)

Oddanych głosów: 154

  • 17
  • Odpowiedz
@Wojko: to bardziej niż oczywiste że to będzie Gjacz - niemal sam się podłożył w rozmowie z Cipołajem, a Nono szybko zmieni front jak zacznie liczyć szabelki.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Blondino wg mnie nie jest brany pod uwagę - przecież Nono by nie opłacało się pozbywać kogoś kto realnie jest z nią w parze i z kim się dobrze dogaduje.
  • Odpowiedz
@Wojko: Uszaty albo Maurycy. Gjacz próbuje wziąć Mikołaja pod włos, że to będzie decyzja Nany, żeby nie celował w Łukasza (czyli uderza w tzw męską ambicję), co może teoretycznie obrócić się też przeciwko Gjaczowi, ale nie sądzę, żeby Nana w takiej sytuacji zgodziła się go wyeliminować.
  • Odpowiedz
  • 7
@Karynka2_0: @kipman1 @Amikamamy @alabamaworley z punktu widzenia widza mam nadzieję, że odpadnie jednak Maurycy. Postać raczej mdła i mało barwna, nie wzbudza we mnie żadnych odczuć negatywnych ani pozytywnych, praktycznie zerowe szanse na jakąkolwiek interakcję z jego osobą w roli głównej czy nawet drugoplanowej, czasami zapominam, że on tam w ogóle jest ()
  • Odpowiedz
@kipman1: jest w tym sens co piszesz,tyle że Nono jest chętna na każde sparowanie byle się tam utrzymać,
mam też wrażenie że produkcja i tak ją tam utrzyma do końca do tego albo i dlatego jest nieprzewidywalna,
myślenie też sprawia jej problem
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Patrz jaka zależność - produkcja w HP4 ciągnie Nono do finału - wygrać nie mogła bo przegrała losowanie, potem 2 razy Nono otrzymuje piosęnkę HP do śpiewania i uczestnictwo w różnych eventach z tym związane, a teraz wraca w edycji AS aby pokazać się znowu z dobrej strony - DOBREJ bo dla produkcji to nie jest randomowa postać - Warszawa jest mała i łatwo połączyć kropeczki. Pisałem o tym kiedys...
  • Odpowiedz
@kipman1:Jest możliwość, że Gjacz zostanie, bo on ma ochotę się zesparować( ͡° ͜ʖ ͡°) z Nono, a Nono wydaje się to pasować. Taka druga szansa w odwodzie z Latino.
  • Odpowiedz
@bystrawoda: hehe:) no dobra Mauro też jest na celowniku - mimo wszystko pierwsze wrażenie miałem że poleci Gjacz. Zobaczymy, ważne aby się działo - jesli Mauro by poleciał to Wixon jest w tarapatach.
  • Odpowiedz
@kipman1: ciekawe, czy jako guru zakulisowych info wiesz z kim łączą się kropeczki postaci toksyk Gjacz, bo póki co jedyne efekty jego genialnych rozgrywek, to to że w drugim sezonie własna para i kobieta in spe go wyrzuciła, chociaż był dla niej oczywistą przepustką do finału, o uwielbieniu targetu czyli widzów nie mówię, bo w@#&w to emocje i jako takie mogą być pożądane
  • Odpowiedz
@kipman1: no tak pisałes kiedyś,jakoś mi to umkneło tyle że obecnie zdecydowanie widac jej luz i czuje się pewnie nie tak jak w jej edycji HP,
chociaż tam też, na początku była niczym wypłosz bojąc się że wyleci i raptem jak z ,,niewinnej'' laski która bała się brzydkie słowo piwedzieć bo ją wywalą z uczelni zdecydowała się na łóżkowe igraszki z Uszatm,
trema jej mineła,nie szło się tego nie zauważyć -
  • Odpowiedz
@Amikamamy: do kamer i potęgującego prześladowanie kamer bardzo ostrego światła trzeba się też przyzwyczaić - dlatego czasami też uczestnicy w zamkniętych pomieszczeniach nową okulary przeciwsłoneczne. Zgadzam się że z czasem nabrała luzu, ale nie zmienia to faktu że produkcja ją ciągnie do przodu.

@bemedea ja nie piszę tutaj specjalnie żadnych zakulisowych info - wręcz staram się nie dowiedzieć przez przypadek kto wygrał (jak w każdej edycji). Czasem wjedzie jakieś info lub
  • Odpowiedz
że produkcja ją ciągnie do przodu.


@kipman1: no właśnie o tym pisałam , jej luz to nie to że ,,dojrzała '' czy zmieniła swój charakterek,
ma plecy produkcji która ją ciągnie do przodu
  • Odpowiedz