Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim! Wszędzie się słyszy ile jest teraz możliwości, że bez studiów można mieć super prace z dobrymi zarobkami. Obecnie mieszkam w USA, ale w perspektywie 2-3 lat myślę o powrocie do Polski. Tutaj jestem elektrykiem/monter pieców i mimo, że zasady elektryki są wszędzie takie same to jednak praca elektryka w Stanach i w Polsce różni się mocno z tego co się orientuje i nie jestem pewien czy będzie zatrudnienie dla mnie. Jednocześnie nie chce iść do jakiejś g*wnoroboty za najniższą krajową w Polsce. Po pracy mam sporo wolnego czasu i myślałem, że mógłbym zacząć szkolić się w czymś bo w dzisiejszych czasach mnóstwo jest rzeczy na internecie. Tylko w czym? Programowanie odpada. Po pierwsze z tego co się orientuje to już największy boom minął, a poza tym próbowałem kilka razy i to nie dla mnie. Co myślicie?

#nauka #emigracja #edukacja #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Urban7735: W sumie to głównie przez rodzinę i gdy jeżdżę na wakacje do Polski to jest dużo większy chill w Polsce niż w US. A pieniędzy już się dorobiłem.
  • Odpowiedz
@luk96: Z tego co wiem ogarnięty elektryk nie ma w polsce źle. Ale jakieś uprawnienia będziesz musiał zrobić - ale to nie problem jak masz sos odłożony.
  • Odpowiedz