Wpis z mikrobloga

No tak bo parkując suvem który jest normalnie o częstym spotykanym samochodem w Europie mam się zacząć zastanawiac na każdej zatoczce czy te linie są ok dla mnie to jest coś nie tak xD


@Trabancik: Za każdym razem parkując masz się zastanawiać czy nie spowoduje to utrudnienia ruchu. Bez względu jakim modelem jeździsz. Zrozum panie Prawko Wygrałem W Czipsach, że nie ma znaczenia model pojazdu czy miejsce a ustawa PoRD.

oraz
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No to po co takie miejsce ze jeśli mimo zaparkowania w liniach utrudniam ruch? Wskaż mi przepis który pokazuje ze te bmw stoi nieprawidlowo xD Kiedy to wymyśliłeś? XD bmw wygra ta sprawę bo stoi legalnie na swoim miejscu. A na inwektywy nie reaguje bo to świadczy ze nie masz argumentów, a jeżdżę na codzień zawodowo za granica jak i wcześniej po pl wiec nie robisz wrażenia xD
  • Odpowiedz
  • 17
@alteron nie stoi poprawnie bo nie zmieścił się do linii. a jakbyś ty i te 200+ plusujacych ciebie dobrze się przypatrzył to byś zauważył, że stoi w odległości jakiś 40 centymetrów od krawężnika. jakby miał więcej talentu to spokojnie by stanął na tyle żeby tramwaj przejechał
  • Odpowiedz
@manikcs #!$%@? jedyny normalny xd
przecież na luzie mógł się przytulić do krawężnika i wtedy by się zmieścił, no ale spuszczajmy się nad jakimś baranem w drogim BMW, bo zwalnia go to z używania mózgu xd
  • Odpowiedz
@manikcs: jest możliwe, na żywo zawsze lepiej ocenić ale nadal jeśli miejsce jest zaprojektowane tak, ze jeśli staniecie na linii albo delikatnie się wysunięcie paraliżuje cały tramwaj to jest coś nie tak xD albo przesunąć kawałek w prawo miejsce albo usunąć je całkowicie i nie ma problemu
  • Odpowiedz
@Trabancik albo jest zaprojektowane tak, żeby było dla każdego po trochu parkingu i chodnika. i jak zaparkujesz w liniach to jest wszystko cacy. a jak masz za szerokie auto to po prostu szukasz innego miejsca. poza tym drogie auto nie zwalnia od minimalnego myślenia i oceny sytuacji skoro obok siebie masz tory tramwajowe.
ja pracuję w zaopatrzeniu i też czasem muszę postawić trochę wbrew przepisom itp. ale zawsze staram się aby zminimalizować
  • Odpowiedz
@manikcs: ja sporo vanem jeżdżę notabene właśnie vivaro i to po mieście na zachodzie które obcina parkingi jak się tylko da xD i trzeba sporo myśleć i kombinować a czasem i na żyletki jeździć mimo ze to tylko dostawczak, ale jeśli parking jest zorganizowany tak ze minimalne odchylenie, bo tu to właśnie jest kwestia centrymetrow, powoduje paraliż to jest coś nie tak xd
  • Odpowiedz
@Ogau: a to sorry, nie doczytalem. Kiedys byl tam przystanek, po remoncie przesuneli go kilkanascie metrow. W druga strone jest przystanek po przeciwnej stronie, moze stad niedomowienie
  • Odpowiedz
przecież na luzie mógł się przytulić do krawężnika i wtedy by się zmieścił


@Kreciku: Ale to kierowca ma zgadywać czy tramwaj sie zmiesci jak zaparkuje w pełni legalnie w obrębie miejsca parkingowego? Jak będzie skrzyżowanie dwóch dróg gdzie obie mają pierwszeństwo, albo światła na skrzyżowaniu będa miały w tym samym czasie zielone to też wina będzie kierowcy który pojechał zgodnie z PORD?
  • Odpowiedz
@harrame spoko by było jakby ludzie myśleli i nie trzeba by nas wszędzie traktowac jak idiotów.
w mojej ocenie stanie na linii nie mieści się w granicach pola parkingowego, jeśli miejsca parkingowe są oddzielone linią, to ta linia między miejscami należy do którego miejsca? można na niej stawać?
  • Odpowiedz