Wpis z mikrobloga

#przegryw #pracbaza #zalesie #krakow
Pisałem, że złożyłem wypowiedzenie
No i szukam innej pracy.

Stwierdziłem #!$%@? to produkcja
Bo wy tak #!$%@? że wy na produkcji macie 5 do ręki na start.

xD 3600 zł do ręki
Trzy zmianówka
Praca w trybie ciągłym, bo taniej jest nająć pracownika do pilnowania i przegonienia maszyn w niedziele niż wyłączać całą produkcje na święta i niedziele.
  • 26
@kodecss: 3600 za tyrkę na produkcji w krk? Dobrze że na moim #!$%@? w januszexach lepiej płacą za ściemnianie że coś się robi za biurkiem. Powodzenia w szukaniu nowej pracy Miras, jednak biorąc pod uwagę obecną to nie będzie ciężko sobie znaleźć coś lepszego a przynajmniej przyzwoitego.
Praca w trybie ciągłym, bo taniej jest nająć pracownika do pilnowania i przegonienia maszyn w niedziele niż wyłączać całą produkcje na święta i niedziele.


@kodecss: serio cie to dziwi? chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje rozruch lub wyłączenie całego procesu produkcyjnego no ale mati wciskasz wyłącz i fajrant xD
@kodecss zmieniłem pracę od czerwca - produkcja (pisałem o tym pod koniec maja) i tak jak przechodziłem to dostałem o połowie więcej niż w poprzedniej firmie po 3 dniach okazało się że mam za duże doświadczenie na to stanowisko + znam się na kilku innych rzeczach z poprzedniego życia zawodowego i zrobili ze mnie kierownika produkcji + dodatkowa kasa

uciekłem z biura na produkcję żeby schudnąć, zająć się tym co lubię a
  • 0
@IcyHot: Ehh w skrócie mojej historii.
Zarabiam 4500 - #!$%@? MNIE SZEF i dałem wypowiedzenie
Ten mi dał 5000 do reki ale ja chcialem 5500 bo powiedzialem ze konkurencyjna firma mi daje 5000(ofc blef) - a on powiedzial ze 5500 moze mi dac w kopercie.
Mam mu dać znać do końca miesiąca, moje wypowiedzenie u niego leży.

A ja szukam innej roboty, złożyłem do korpo na jakieś help deski, service deski,