Wpis z mikrobloga

Kiedyś Robert Winnicki idealnie podsumował stan mentalny lewactwa:
"Lewica jedyne, co Wam oferuje, to
picie,
ćpanie,
palenie
i wolny seks*!"

*rzecz jasna przegrywów z tagu #neuropa dotyczą tylko co najwyżej pierwsze trzy z wyżej wymienionych, wolny seks jest dla zarządu, elit politycznych i masonerii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: @ItsGrN jak dzieci dorośnicie to zrozumiecie że życie to nie tylko zabawa, a ktoś na wasz hedonizm i zachcianki musi ciężko pracować i niestety życie wygląda w ten sposób że to wy musicie na niego zapracować sami, a nie tylko żebrać od państwa i konsumować o czym bez przerwy marzycie
  • Odpowiedz
  • 0
jak dzieci dorośnicie


@jaszczurki: O #!$%@?, ale błazen z ciebie, gra twojego dzieciństwa jest gta5, czyli nawet 18 lat nie masz gówniarzu a do tego #!$%@? po kilkanaście godzin dziennie na wykopie. Jesteś tu największym przegrywem i smarkaczem a do tego takim błaznem ze takie głupie fikołki robisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@jaszczurki: No i se krzyknąłeś, żebym sie zamkną i co? I patrz, nie działa i nie ma szansy zadziałać. Nie jest dobrze, jeśli robisz kompletnie bezsensowne i beznadziejne rzeczy, tylko jeszcze bardziej pokazujące wszystkim jak wypaczony jesteś.
  • Odpowiedz
  • 0
dzieciaku :D


@jaszczurki: Ja ju bytem pełnoletni jak cie jeszcze ojciec w jajach nie wyprodukował. Nie zdziwiłbym sie jakby moje konto na wykopie było starsze od ciebie gówniarzu. Twoja gra dzieciństwa ma 9 lat :-D . I jeszcze to pedalskie anime. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@obk: dobra gejku bo nie mam czasu na ciebie szczerze mówiąc, mam ważniejsze sprawy na głowie o 4 w nocy niż pisanie z jakimś nudnym przegrywem, także miłej nocy i na przyszłość nie pyskuj do lepszych. A i mógłbyś spocony napinaczu wziąść się za siebie umyć zęby i zacząć leczyć te urojenia i projekcje które produkuje twój łeb, pozdro xDD
  • Odpowiedz
  • 0
mam ważniejsze sprawy na głowie


@jaszczurki: tak, sranie wpisami na wykopie, co robisz od 2 miesięcy conajmniej przez 14 godzin dziennie średnio co 19 minut. Wiem, że szukasz partnera, ale ja jestem hetero. Czemu wy pedałki macie zawsze te anime w awatarach. (w sumie to wiem, bo nawet University of Derby badania w tej sprawi przeprowadził, no i może nie zawsze homo, choć wieka szos, ale 97 procent jak to określili "osoby chorobliwie introwertyczne i bardzo niezaradne życiowo" {czyt. aspołeczni nieudacznicy})

4 minuty pracy autorskiego skryptu i wiem o tobie wiele, średnie czasy wpisów, rozkład w funkcji doby i tygodnia, najczęściej odwiedzane tagi, najczęściej używane słowa a po wrzuceni z filtra zwrotów wypowiedzi dla interfejsu języka naturalnego do ResmoreAI wyniki antyargumentacji, paradoksów wypowiedzi, nurtu psychicznego i wektorów emocjonalnych. Oj zabawa dopiero sie
  • Odpowiedz