Wpis z mikrobloga

Te sezony są imo kompletnie bez sensu. Nie po to gram postacią kilkadziesiąt (kilkaset?) godzin, żeby nagle ją porzucić i budować nową postać tylko po to, żeby za pare miesięcy znowu ją porzucić i kolejną zaczynać. Jaki jest sens tego? Strzał w kolano wg mnie Blizzard sobie robi. Jak już tyle czasu poświęcam na rozwój danej postaci to chce się nią pochwalić, pomóc innym w dungeonach, itd. Prawdziwy endgame jak w WoWie. Takie zaczynanie od nowa jest bez sensu.

#diablo4 #diablo #gry #komputery #playstation #ps5 #xbox #konsole
  • 21
  • Odpowiedz
Jaki jest sens tego?


@majkkali: Bo po wbiciu 100 lvl i ogarnięciu eq nie masz nic już do roboty? Tak to zaczynasz od nowa, jakiś nowy motyw sezonowy, nowe itemki. Poza tym nikt ci nie każe grać sezonów, chcesz to graj cały czas tą samą postacią ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: troche sie zgadzam z OPem, bo sezony to jest wytlumaczenie braku endgame w tej grze. chcieli zrobic z tego troche mmo, a wyszlo d3 na sterydach. Gra ma mega mozliwosci. PVP praktycznie porzucone, a powinno byc kluczowym elementem rozgrywki.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: ponieważ endgame w diablo to zawsze była wspinaczka po ladderze (a tego nawet nie ma aktualnie, bo sezon nie wystartował), a po drugie będą dodawać endgame/content wraz z każdym sezonem by zachęcić ludzi do grania na nich tak samo jak jest to w poe czy d3
  • Odpowiedz
@majkkali: Sezony pozwalają na eksperymentowanie z mechanikami. Jak sie spodobają to powinni je wprowadzić do normalnej wersji gry. Tak samo miałeś laddera w d2 i np uber bossy są dostępne tylko na ladderze (choć powinny też być na singlu xd). A postaci nie tracisz, przechodzi do eternala bodajże czyli tego co obecnie gramy.
  • Odpowiedz
@majkkali: no i omzesz dalej grac ta postacia i sie chwalic, nikt Ci nei broni.
Jednak duzo osob chce probowac nowych klas i nowej zawartosci fabulranej i bajerow, wiec beda grac w sezony.

A strzal nie w kolano a zapewne rozbicie banku. Przedluza w ten sposob cykl zycia gry z duzym online + zarobia dodatkowe srodki za premium pass.
  • Odpowiedz
@majkkali: ja mysle ze sezony w diablo 4 bedzie sie grac ta sama postacia za duzo czasu sie inwestuje w rozwoj , a jak ktos zacznie od nowa to bedzie pewnie mial jakies bonusy jak skiny do odblokowania itp.

Są przecieki za dodadza w 1 sezonie - world tier 5 i nowe kamienie.
  • Odpowiedz
@majkkali: tez uwazam, ze to nudne. Osobicie wolalem diablo 2 (to stare) dla mnie polegalo na tym, ze mialem postac (zbior postaci polaczonych chyba stashem, albo moglem z bratem przenosic miedzy soba itemki, pewnie oba rozwiazania dzialaly) i ja nieskonczenie rozwijalem byl ciekawszy. I tak bym widzial gry single player.

Ale poszli w online i mmo i sie popsulo wszystko. Tak samo jak w poe, na trade akceptujesz pewne rzeczy. Bo
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: o #!$%@? zobacz sobie co ten chłop wypisywał wcześniej o diablo 4.
Bronił je porównując do d2, a chłop nigdy chyba w hack n slasha nie grał skoro taki oburzony o sezony xD
Taki obraz tych ludzi nigdy nie zagrali w d2 i inne hack n slashe, ale jako argument w dyskusji bez problemu używają tych gier.
  • Odpowiedz
@majkkali: Mimo że gram i lubie d4 to też chciałby aby sezony, skalowanie mobów i poziomy trudności zniknęły. Nie czuje aby moja postać robiła się silnejsza, wszędzie ten sam poziom trudności jest. Nie czuje postępu. Wolałbym aby były różne lokazcje z różnymi poziomami mobów tak aby czuł różnice że po 2 miesiącach w końcu mogę iść na coś, na co wczęśniej nie mogłem bo padałem na hita. Oczywiście musieli by dokładać
  • Odpowiedz