Wpis z mikrobloga

Te sezony są imo kompletnie bez sensu. Nie po to gram postacią kilkadziesiąt (kilkaset?) godzin, żeby nagle ją porzucić i budować nową postać tylko po to, żeby za pare miesięcy znowu ją porzucić i kolejną zaczynać. Jaki jest sens tego? Strzał w kolano wg mnie Blizzard sobie robi. Jak już tyle czasu poświęcam na rozwój danej postaci to chce się nią pochwalić, pomóc innym w dungeonach, itd. Prawdziwy endgame jak w WoWie. Takie zaczynanie od nowa jest bez sensu.

#diablo4 #diablo #gry #komputery #playstation #ps5 #xbox #konsole
  • 21
@AntyKuc: ponieważ endgame w diablo to zawsze była wspinaczka po ladderze (a tego nawet nie ma aktualnie, bo sezon nie wystartował), a po drugie będą dodawać endgame/content wraz z każdym sezonem by zachęcić ludzi do grania na nich tak samo jak jest to w poe czy d3
@majkkali: Sezony pozwalają na eksperymentowanie z mechanikami. Jak sie spodobają to powinni je wprowadzić do normalnej wersji gry. Tak samo miałeś laddera w d2 i np uber bossy są dostępne tylko na ladderze (choć powinny też być na singlu xd). A postaci nie tracisz, przechodzi do eternala bodajże czyli tego co obecnie gramy.
@majkkali: no i omzesz dalej grac ta postacia i sie chwalic, nikt Ci nei broni.
Jednak duzo osob chce probowac nowych klas i nowej zawartosci fabulranej i bajerow, wiec beda grac w sezony.

A strzal nie w kolano a zapewne rozbicie banku. Przedluza w ten sposob cykl zycia gry z duzym online + zarobia dodatkowe srodki za premium pass.
@majkkali: ja mysle ze sezony w diablo 4 bedzie sie grac ta sama postacia za duzo czasu sie inwestuje w rozwoj , a jak ktos zacznie od nowa to bedzie pewnie mial jakies bonusy jak skiny do odblokowania itp.

Są przecieki za dodadza w 1 sezonie - world tier 5 i nowe kamienie.
@majkkali: tez uwazam, ze to nudne. Osobicie wolalem diablo 2 (to stare) dla mnie polegalo na tym, ze mialem postac (zbior postaci polaczonych chyba stashem, albo moglem z bratem przenosic miedzy soba itemki, pewnie oba rozwiazania dzialaly) i ja nieskonczenie rozwijalem byl ciekawszy. I tak bym widzial gry single player.

Ale poszli w online i mmo i sie popsulo wszystko. Tak samo jak w poe, na trade akceptujesz pewne rzeczy. Bo
@Tak_masz_racje: o #!$%@? zobacz sobie co ten chłop wypisywał wcześniej o diablo 4.
Bronił je porównując do d2, a chłop nigdy chyba w hack n slasha nie grał skoro taki oburzony o sezony xD
Taki obraz tych ludzi nigdy nie zagrali w d2 i inne hack n slashe, ale jako argument w dyskusji bez problemu używają tych gier.
@majkkali: Mimo że gram i lubie d4 to też chciałby aby sezony, skalowanie mobów i poziomy trudności zniknęły. Nie czuje aby moja postać robiła się silnejsza, wszędzie ten sam poziom trudności jest. Nie czuje postępu. Wolałbym aby były różne lokazcje z różnymi poziomami mobów tak aby czuł różnice że po 2 miesiącach w końcu mogę iść na coś, na co wczęśniej nie mogłem bo padałem na hita. Oczywiście musieli by dokładać