Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: pokaż dane w porównaniu do innych partii. Takie z wykonywanym zawodem i wykształceniem. Jeszcze nigdy nie spotkałem wykształconego kuca, ale może to tylko moja branża ma rigcz
Jeszcze nigdy nie spotkałem wykształconego kuca


@Ogau: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

https://www.rp.pl/polityka/art38295131-sondaz-konfederacja-ma-juz-prawie-12-proc-sprawdzono-kto-chce-na-nia-glosowac <- tutaj wykształcenie (sondaż z kwietnia więc całkiem świeży)

a tu odsetek osób pracujących w poprzednich wyborach (paywall, ale obrazek za darmo znalazłem): https://wyborcza.pl/7,75968,27004956,ludzie-pracy-laczcie-sie-analiza-elektoratow.html
Pobierz
źródło: m27003429,OPINIE-LUDZIE-PRACY
Obecnie stan Konfederacji jest taki, że oni mogą swoim wyborcom nasrać na twarz i zgwałcić ich matki, a oni i tak będą mówić, że to lewactwo dupa boli i jest super xD


@aegispolis: bzdura, twardy elektorat konfy to góra 5%

@NijuGMD: pokaż dane w porównaniu do innych partii. Takie z wykonywanym zawodem i wykształceniem. Jeszcze nigdy nie spotkałem wykształconego kuca, ale może to tylko moja branża ma rigcz


@Ogau żeby
@OperatorPralki: konfederacja nie jest już zmarnowanym głosem bo nie ma ryzyka że nie wejdzie, więc coraz więcej ludzi którzy wcześniej nie głosowali bo szkoda głosu będzie na nich głosować. No i instynkt stadny, czyli poparcie rośnie to znaczy że trzeba na nich głosować bo inni głosują.
tutaj wykształcenie


@NijuGMD: przecież tam #!$%@? jest. Napisali tylko, że młode wieśniaki po zawodówce lub niewiadomo jakich studiach głosują na Konfe najczęściej, w sensie są największą grupą wyborców agentów rosji. Nawet nie rozumiesz co czytasz, a mówisz, że kłamię xD

Co do pracujących to pełna zgoda. Najwięcej zwolenników konfy widzę, jak rozmawiam z pracownikami produkcyjnymi. Nigdzie nie pisałem, że oni nie pracują
żeby to miało jakieś znaczenie musiałbyś udowodnić, że ludzie wykształceni, zawsze mają większą wiedzę polityczną od niewykształconych


@malinq: no chyba tutaj niczego nie trzeba udowadniać ¯\(ツ)/¯
no chyba tutaj niczego nie trzeba udowadniać ¯\(ツ)/¯


@Ogau: no ta, chłopski rozum ważniejszy ponad dowody i badania

Jakoś śmiem wątpić, żeby Ci wszyscy przedsiębiorcy bez studiów których znam, byli mniej świadomi politycznie niż Julki z licencjatem z gównokierunku. No ale skoro chłopski rozum wystarczy to ok
@SpasticInk: oni mają teraz poparcie wśród elektoratu, który na polityce się zbytnio nie zna. Ile razy rozmawiam z jakimś zwolennikiem Konfederacji to są zaskoczeni, że Bosak był w koalicji z PiSem, przecież "oni nigdy nie rządzili"... Zapewne dla wielu z nich prorosyjkość Konfederacji to też nowość.
@OperatorPralki: Mi się to podoba. Po pierwsze dlatego że skoro poważnie atakują a nie kręcą bekę to czują że jest potencjał na zrobienie dobrego wyniku. A po drugie to znaczy że dalej nie rozumieją czemu przegrali z pisem w 2015 i szykują się do popełnienia tego samego błędu w stosunku do konfy. Niech szczekają, im więcej środowiska wokół po i lewicy okażą pogardy ludziom spoza swojego elitarnego (xD) grona tym lepiej
przecież ci ludzie powiązani z konfederacją aktualnie, nadal, teraz robią politykę prorosyjską, tu się nic nie zeruje. Masz tu screen z jego Twittera z 8 czerwca 2023 roku! 5 dni temu!

@Jarusek: Kiedy dotrze do ciebie Sykulski nie należy już do partii Brauna?
nie ważniejszy. Chętnie poczytam badania, które podeślesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: mam udowadniać, że twoja teza bez podstaw jest błędna czy twoja teza powinna mieć podstawy?

@Werdna: Zgadza się. Ciekawe kiedy wykopki dowiedzą się na czym polega efekt Streisand. Chyba wtedy kiedy konfederacja osiągnie wynik 18-20% xD. Ten sam błąd ale w większej skali popełnili lewacy w USA przy okazji Trumpa. Tuż po ogłoszeniu jego kandydatury aż po dzień wyborów był podobnie atakowany. Tak samo jak liderów konfederacji nazywano go faszystą, szowinistą szurem itp itd. No atak był niesamowity. A rezultat był jak widać – wzrost poparcia.